Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole

Príspevok v téme: Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole
lupienok131

ahojte.............prosííííím help meeeeeeeeee
som strašne tučná a neviem jak mám dať tie kila dole....mám 162 cm a vážim 53,7 kg obvod stehna mám 55 cm a pás mám 65 cm a boky 92...
som tučné prasa a nedá sa mi schudnúť.....
berem hak odvtedy mam hroznú chuť na sladké ale snažím sa ho obmedziť....mala som 49 kilov ale pribrala som...
cvičievala som dosť často teraz už 3 týždne nie nakolko som chorá-.........čo mám robiť ako schudnúť aj bez cvičenia kedže kvoli zdraviu to ešte nebude nejaký čas možné....som zúfala

maria02

Lupienok,poradim Ti,ako mne kedysi poradila jedna lekarka,len som to nedokazala.Nechudni,len si udrzuj vahu,ktoru mas, si kocka.:-) Ja mam Tvoju vysku a vazim 80.Keby som mala 62,tak lietam:-)))Fakt,bud spokojna,si kocka.:-)Len udrzuj.

moje

Beriem Jeanine. No ako som zacala priberat, tak som zacala davat pozor na stravu a neviem co, ale aj napriek tomu som priberala, bola som z toho nestastna, mala som zlu naladu. Potom ma to nejako preslo a teraz je to okej.

lupienok131

moje a akú hak si brala?
vieš ja som mala vždy ploché brucho a teraz homám nafuknute velmi velke ako keby som v 6 mesiaci neviem či mi udržuje sa voda v tele...ale je to hroznéé :((

moje

Podľa mna nie si tlsta, ale je to ten pocit, ja som mala 44 kil a pri HAK som pribrala na 48 a ked viem, ze je to smiesne malo, tak som sa citila tiez tucna. Inak si myslim, ze aj u teba to mohlo byt HAK, lebo ja som sa tiez vtedy snazila nepriberat,ale neslo to. BTW. Po roku uzivania som z nicoho nic schudla na svoju povodnu vahu, aj ked jem.

lenustek

chudnucagirl - ale modelky su vysoke takže je to primerane.. ale ked ja som krpata tak asiže je každe kilo vidieť ovela viac

chudnucagirl

lenustek: Boky 92cm su otrasne?Takze modelky maju velke tucne zadky?Ved su ploche ako dosky.
Baby spamatajte sa,vaha 55kg nie je obezita.Potom fakt co maju povedat dievcata,ktore vazia 90kg?
Ja viem,ze kazda z nas chce vyzerat dobre,ale dievcata neprehanajte to s tymi mierami a vahou.Mam sestenicu,ktora ma 46kg a boky 86cm,pas 58cm a stale hovori,ze je tucna a musi schudnut.Tato spolocnost je otrasne,kladie tlak na mlade baby a tie pod vplyvom modeliek,ktore maju anorexiu,bulimiu a reklam na chudnutie chudnu a chudnu az su z nich chodiace kostry.
Je to smutne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som strasne tucna a neviem dat tie kila dole - Fórum - ZDRAVIE.sk