Umele mihalnice, trsy a letna dovolenka

Príspevok v téme: Umele mihalnice, trsy a letna dovolenka
zuzkaXYZ

zdravim:) chcela by som sa Vas opytat, ci ste niekto mali na dovolenke pri mori nalepene umele mihalnice, pripadne trsy... mam svoje mihalnice pekne, dlhe a huste a som zvyknuta malovat si ich dost dlho, paci sa mi, ak su vyrazne, ale na dovolenke s tym nechcem stracat cas a po druhe nemam rada vodeodolne spiraly...tak som premyslala, ze riasy dam nalepit... vydrzia mi dva tyzdne? mozem sa s tym kupat? nevyzera to velmi umelo? a mozem ich aj malovat?
velmi pekne dakujem za odpovede:)

sixty

ja si myslim ze malovat sa mozu hmm. ale ci vydrzia tolko to neviem. mozno tie celistve su lepsie ako tie kuskove trsy. ked sa zacnu odliepat mozno prilepis na spät to musia skusenejsie povedat ja si len zacinam davat. ale ak mozem doporucit tak najlepsi vyber som dnes nasla na nikashop.sk tam su aj farebne

delphia

trsy sa nalepuju na vlasne mihalnice. ak su dobre nalepene a dotycna ich mechanicky nedrazdi (pri umyvani sa, spanie na bruchu,odlicovanie, atd) by mali vydrzat cca tyzden. na trsy sa maskara nenanasa. pri odlicovani by vsetky zliezli a aj s mihalnicami.
na dovol. ich nedoporucujem, nakolko pri kontakte s vodou (toboz so slanou morskou)sa narusuje lepidlo.

Mimi323

zuzka, su umele trsy, ktoré vydržia myslim že tri mesiace stoji to asi 180 eur, viem, že to robia v KE.
Ale myslim, že na dovolenke su dôležitejšie veci, ako riasy :)

Mimi323

trsy sa dávaju na jednu priležitosť, čiže na jeden večer, potom ich treba dať preč. Po prve preto, že budeš vyzerať divne, keď ti jednotlivé trsy po dni vyletia, ine zase ostanu a po druhe riskuješ zápal oka, ak si ich nechaš viac ako jeden - dva dni

zuzkaXYZ

moja kozmeticka mi povedala pravy opak, ze kludne, ze mozem, ze mnoho zien to tak robi...tak ja teda neviem...mozno chce len zarobit:(