Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to kyselina, palenie zahy?

Príspevok v téme: Je to kyselina, palenie zahy?
roloboda

ahojte... mam chronicky zapal sliznice zaludka, zistili mi tiez vela kyseliny v zaludku...
obcas mavam taky cudny pocit... neviem co to je... neviem, ako zistim, ci je to naozaj kyselina...nemam ziadny kysly pocit v ustach, skor nieco ako, prazdno v pazeraku alebo co... mam potom pocit, ze sa musim najest a bude to lepsie...
ale vobec to neni vtedy, ked zjem nieco kysle... aj ked nejem kysle.. neviem vobec co to je...
ja som si stale myslela, ze je to kyselina, ale ako mi vsetci hovoria, ta sa prejavuje kyslym pocitom v ustach... ja nemam kyslo, skor ako keby take prazdno v hltane, pazeraku alebo co...

mate niekto podobne pocity? neviete co to moze byt? dakujem :)

Ivka 1

Bravcove a hovadzie maso, vyrobky z nich = idealna potrava pre rakovinove bunky.
Maso patri ku kyselinotvornym potravinam.
Traviace enzymy na prirodnej baze a konzumovanie zasadotvornych potravin, by mohlo pomoct.

jan babela

odporucam vsetkym s krvnou skupinou O jest hlavne bravcove a hovadzie maso. vyhybajte sa cestovinam, obilninam,chlebu. zaludok vylucuje vela kyseliny a preto potrebuje nieco travit. maso je idelany liek. zabudnite na rozne chemikalie.

AdamKrt

Tusim RNG tu vysvetloval, ze moze ist o nejaky zapal, bakterie, alebo co a lieci sa to enzymom.

Ale moze to byt kludne aj zo stresu, nevhodnou stravou, malo vody....

Ak Ti nezaberie soda bikarbona /pol lyzicky do vody, ktora kyselinu neutralizuje, tak bude problem niekde inde. Pripadne neutralizuje kyselinu aj mineralka Fatra /je zasadita/.

Na zaludok mozes skusit caje - repik, nechtik, kamilky, slez maursky /tvori sliz na stene/, na horciny v zaludku zase puskvorec...

Mimi323

Nájdi si v teme RNG kyselina v žaludku. Je to tam vysvetlené, že má sa to riešiť zvíšenim kyseliny, pretože žalúdok má málo kyselin.
Manžel mal tieto žaludočne problemy a pomoholi mu veci od Damiana - Enzymy, Betain HCL (je výborný na tie kyseliny) a ešte pepermintový olej. Po dvoch dňoch mu to prešlo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to kyselina, palenie zahy? - Fórum - ZDRAVIE.sk