Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem pomoc. aspon par teplych slov

Príspevok v téme: potrebujem pomoc. aspon par teplych slov
MIRUSKA666

SOM MIRKA,
DNESKA SOM SI DALA UZ 4 LEXAURIN 3.0MG. LEBO TENTO STRES A SMUTOK NEZVLADAM. PRESNE TAKTO PRED ROKOM MI ZOMREL CHLAPEC, KTOREHO SOM MILOVALA, ALE ON MAL FRAJERKU. VEDELA SOM ZE AJ ON NIECO CITI, TAK MOZNO TO ROZPOLTENIE JEHO LASKY HO DOHNALO AZ TAM. SPADLA SOM DO DROG, ALE DNESNYM DNOM SOM S TOHO UZ VONKU. HULIM TRAVU RAZ ZA DEN. NIC VIAC NIC MENEJ. ZA CELY TEN CAS CO SA VSETKO DIALO MI MATKA NEPOMOHLA ANI RAZ. ONA JE VDOVA A JA SOM JEDINACIK. MAME KAZDA VLASTNY ZIVOT A KED SME DOMA ONA POZERA TELKU, ALEBO ROBI VECI OKOLO DOMACNOSTI A JA SI HLADIM SVOJHO. NIEKEDY NEPREHOVORIME ANI SLOVO ZA CELY DEN. A AK NAHODOU JE TO VZDY Z IRONICKYM PODTONOM ALEBO Z NECHUTOU. JAK BY STE TO RIESILI? ZAUJIMA MA KAZDEHO Z VAS ASPON JEDEN NAZOR. DAKUJEM VOPRET. ...PEASE...

hmmmmmmmmmmm

MIRUSKA URCITE BY SOM SA SNAZILA POCHOPIT AJ MAMINU A MOZNO TAK NAJDETE CESTU K SEBE.MOZNO ONA SA TRAPI KVOLI TEBE A NEVIE NAJST CESTU?URCITE BY STE SA MALI VIAC ZBLIZIT, KOMUNIKOVAT, ZOBER JU NA NEJAKU VECERU ALEBO AK MOZES NEJAKY PEKNY VYLET SI UROBTE.MALI BY STE BYT JEDNA DRUHEJ OPORA.A UVIDIS ZE VSETKO BUDE LEPSIE.AK MAS NIEKOHO KOMU SA MOZES VYZALOVAT A ONA TIEZ:-)DRZIM PALCEKY.

Sara1

Tvoja mama má zrejme tiež svoje problémy a boľavé nevyliečené rany, skús sa s ňou o tom porozprávať,otvorte si srdcia jedna pred druhou, ale vyhnite sa súdeniu tej či onej, len sa pokúste na začiatok jedna druhú vypočuť. Ľady sa môžu prelomiť. Alebo skúsiť spoločnú terapiu u niekoho dobrého a vyskúšaného inými ľuďmi...

kaktuska

Jednoznacne si pohladaj ludi s ktorymi si budes dobre rozumiet a s ktori ta podrzia. Urcite ti to pomoze ber to tak ze su ludia ktori nemaju ziadnu rodinu a napriek tomu dokazu viest vesely zivot pretoze sa obklopia ludmi s ktorimi chodia von, hovoria o problemoch, pomahaju si a pod. Rodinou su hlavne ludia ktorych ty prijmes a ktorym budes verit. Hlavne nesed doma s depkou a nelutuj sa, stastna budes len vtedy ked sa o to sama posnazis.
PS: Ak chces napis mi na mail, rada ta vypocujem a podporim :-)

sade8

ano chce to svoj cas, ale aj nejaku podporu, mozno by som skusila sa zacat rozpravat viac s mamou, alebo nejaku dobru kamaratku, ktorej by si sa zdoveroala.
Hlavne aby si nebola sama, lebo vtedy ma clovek cierne myslienky.
Drzim palce!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem pomoc. aspon par teplych slov - Fórum - ZDRAVIE.sk