Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povedz, kto si?

jajka001_

sisa musite mu vysvetlit ze tak sa nehovori...ale aj dedovi, nech pred nim tak nehovori..a nesmiat sa na tom ked tak povie. moj tiez pozna nadavky ale nepouziva ich..je to tazke, su vsade, na ulici, v tv, aj doma, priznavam. maly ma svoje vlastne nadavky :) detske, aj to ma stve ked tak povie ale by som sa od hanby prepadla keby hentak skaredo hovoril

sisssa--

Vies zuzic ten krpec na teba pozera ked zahresi ,ze ci sa smejes a ked sa smejes tak to nadava ,ale no nesmej sa nanom .

zuzic

fuha siska to neni dobre...rychlo by mali nieco s tym robit lebo cim starsi tym vacsie nadavky...jaj deti to ja v jeho veku:D akurat do mrkvicky:)))

zuzic

aaa ja nanho uz pozor nedavam:DD inac v obchode som sa stracala aj ja, potom som prisla s cokoladkou ze ona by tak velmi chcela k nam do kosika:DD

sisssa--

Musi byt zlaty...aj si ponadava?Kamoskyn syn ma 3 roky jeho oblubene slovo je chod do p....no ma to od deda nevie co ma s nim robit .A najlepsie ,ked idu k doktorke a ta mu povie ..Patko co ta boli ...tak co asi chod do ....CERTICI KRPATY

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.