Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povedz, kto si?

maria2

zdrava nic ine vas nenapadlo zeby ju nieco bolelo ako napr. ked tak pise ruky klby na rukach atd... a nebolo to tusim adresovane inej starajte sa o seba , ked pise agaven vie komu a ten vie o com asi pise ona ...Ja by som vam zakazala ties sem prispeivat nato ze tiez zakladate take blbe temy ,,, a urazatu tu inych namiesto rady nepiste .Naco tu zbytocne obsmrdate, asi sa ties nudite na komentare je tu macca aj na ban tak sa tu nerob ta najanaj .. osoba A ty ta posibana cislo jeden ach jaj preco tu musia tie 14/15 -20-23 terpat a pisat take komentare ach jaj tu už asi nik nie je nad 30 je to ako pokes s detmi a ja odpisujem soplani

zdravá

agaven prestante už s tými táraninami,nedá sa to čítať.ste Vy vôbec normálna ? terpete ako na mukách .prečo sa tak zosmiešňujete ? ja by som Vám toto zakázala.No ale aj to je dobré vedieť akí sú niektorí ludia pošibaní.

katty192

agi:))))) vychádzam z hrobu....:D bolo tam síce dobre a tak istejšie, ale je na čase sa pozrieť pravde do očí
agivenka, si šikovná:)

agaven

ano katu preco nams nic zive v miestnosti kde sa najviac zdrzujes akosi to tam necitim ason ten kamen si tam daj na policu a nenarocny kevet na vodu nie kaktusak prestan chodit v tmavom ano pekne otaska kde mas oradzovu svetlo zelenu oblecenie ano letne tam sa cosi najde v tom tricku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povedz, kto si? - Fórum - ZDRAVIE.sk