Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povedz, kto si?

happi:-)

vcera sme sli von, zastavili sme sa na stanici v bankomate, stal tam taky mlady chalan, mal pohlad ako vrah-sme hned skonstatovali. Ja hovorim, ved dnes asi prepustali(z basy) zasmiali sme sa a sli dalej. Posedeli sme a popili, nad ranom sme sli domov, na krizovatke sme sa rozdelili a sme dohodnute, ze sa prezvonime, ked prideme domov. Pre istotu. Ja som si vykracovala, mam to z krizovatky asi 5 minut, prechadzala som okolo susedov, maju pred domom stlp a naraz som si vsimla, ze tam niekto stoji prikrceny. Rychlo som lovila telefon, prst na rychlej volbe kamosky, kluce v ruke. Rychlim krokom som dosla domov.
No a toto asi bolo zakladom na moje sny:-)
Snivalo sa mi, ze sme sli z diskoteky, 4 baby, na rohu sme videli cigana, zacal nas nahanat, s nozom v ruke, kamosku chytil, ja hovorim druhej kamoske, ze vratme sa a zachranme ju. Ona, ze nie pod, utekaj-mala som vysoke cizmy. Nakoniec ju pustil a utekala s nami. Za dalsim rohom bol dalsi cigan, tiez mal noz v ruke a chytil mna. Dala som si z ruky dole prstene, vybrala som penazenku a dala som mu to, nech ma pusti. Aj ma pustil, ale na dalsom rohu ma pockal-a vtedy som sa zobudila.

jajka001_

má mesiac? tak bud zaspal, alebo sa pokakal :)

tiež si myslím že sa tu ešte ukáže
happi, aké sny? ja mam uplne divne sny v poslednej dobe

katty192

kika vám nechala odkaz, vraj už nepríde na zdravie, ani celkovo, mám vás pozdravovať, tak to je to, čo chcela povedať

katty192

to je čo, morzeovka?:))
ešte toto, telefonujeme spolu, zrazu malý stíchol, naraz mi trklo a opýtala som sa kde je, tak si typni, čo robil:)))
idem, čauko

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povedz, kto si? - Fórum - ZDRAVIE.sk