Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odialenie menštruácie, ale nie tabletkami.

Príspevok v téme: Odialenie menštruácie, ale nie tabletkami.
zuzka*

Nepozná niektorá z Vás účiné babské rady ako odialiať menštruáciu? Chystáme sa na dovolenku a mala by som dostať menštruáciu v druhej polovici a chcela by som ju preto odialiť aspoň o 3-4 dni. Vraj pomáha citrónova štava, ale kedy a ako často ju treba piť? Pred dvoma rokmi som užívala Norethisteron, ale mala som počas užívania dosť veľké zmeny nálady, niekedy som mala hroznú chuť na sex a inokedy som bola taká precitlivená, že sa ma nemohol priateľ ani dotknúť lebo som hneď vybuchla alebo som si sama liezla na nervy. A tiež sa mi rozhádzal cyklus, ktorý sa upravil asi po 9 mesiacoch.Nemám proste dobrú skúsenosť. Takže ak máte nejaké dobré skúsenosti s babskými radami tak prosím poraďte. ďakujem :)

who knew

s tym citronom sa to da naozaj oddialit,lebo citron stahuje to krvacanie,ale to sa da maximalne tak o 1den maximalne 2 oddialit...4 dni s citronom???to nedas podla mna...

citronka

Ja mam skusenost s citronom. Musis ho zjest cely, nestaci citronada. Mne to menzes zoslabilo. Teda nezmizol uplne, ale bolo to slabe. Tak skus jest tie citrony aspon 1-2 denne, mozno ti to oddiali o tie 3 dni.

:katarína:

Zuzi, tak taketo nieco by ocenilo mnoho bab.. len, bohuzial, myslim, ze nic okrem tabletiek nefunguje.. ok, mozno ta stava z citrona, ale aj to nefunguje kazdej.. cize tym si nemozes byt ista.. potom poznam este jedny tabletky, su ale strasne podobne Norethisteronu, takze to by malo rovnaky efekt.. ani ja tento liek nechcem brat, tiez som s nim mala zlu skusenost a tu dovolenku som si vobec neuzila, lebo mi z neho bolo zle, sama bolest hlavy, zaludka, nafuknutost, zavraty, mierne krce + nasledne 4 mesiace totalne rozhadzany cyklus.. a navyse, na tampony som alergicka, velmi zle mi robia, takze ja som odkazana len na vlozky.. kiezby nieco prirodne existovalo, beriem to vsetkymi desiatimi..

danuska123

ja som tyzden pila citronovu stavu a menstrucia mi prisla skor:D podla mna okrem hormonov sa to neda, cyklus sa oklamat neda, su to hodony, ktore riadi telo a to ma svoj dokonaly system:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odialenie menštruácie, ale nie tabletkami. - Fórum - ZDRAVIE.sk