Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

limfatický systém

Príspevok v téme: limfatický systém
cimi

do správy zo sona prsníkov mi zapísali:
abnormálne nálezy pri diagnostickom zobrazovaní prsníka
pozorovař v axile dve LU, jedna parciálne tuk deg. a hned veděa hypoechogennejšia oválnoguěatejšia, vpravo pozorovař LAP, dif. dg reaktívna kde zvačšené LU do 26x14mm. Druhá je celá výrazne hypoechogenna,doporučenie histilogizáciu LU kaudálnejšia vhodnejšia. s takýmto doporučením mi operačne vybrali 3 LU v pravej axile / vraj tam bol už strapcovitý útvar zvačšených LU/ patolog na operačke vylúčil rakovinu LU. vzorky zaslali až do Martina, na výsledok sa čaká 1 mesiac. všetky predoperačné vyšetrenia boli ukážkové. Nekto nevie prečo sú uzliny zvačšené a prečo to bolí. Mesiac je dlhá doba. Nevie mi niekto poradit čo dalej? Má niekto podobné skúpsenosti? existuje nejaká očista limfo systému? ďakujem za všetky užitočné rady? Nie je treba aj schudnút? Mám 1,60 m a 60 kg. Velmi pekne dakujem!!!!!!simi

dá sa

Detoxikovať sa dá celé telo a samozrejme aj lymfatický systém.
www.magazinluna.sk
Používa sa napríklad tinktúra z lipkavca.Zvýšiť príjem vlákniny, vody, upraviť životný štýl...

lek

Predpokladam, ze prvym nalezom boli zvacsene uzilny v axile, teda v pazuche, potom bolo urobene sono a vybrate LU na histologizaciu. Pracujem v ambulancii pre lymfoproliferativne ochorenia a teda lymfomy a ochorenia LU je to,co vidim kazdy den. Kym nebude definitivny histologicky nalez, nikto nemoze povedat, co v tych uzlinach je. Ak aj povie, budu to len dohady. Treba teda pockat na vysledok. Histologicke diagnostika ochoreni lymfatickeho systemu je narocna a vyzaduje si skuseneho patologa, v Martine je referencne patologicke centrum pre tieto ochorenia. Zasadne je odlisit, ci ide o reaktivne zmeny ci o nejaku nezhubnu benignu lymfoproliferaciu, alebo ci ide o zhubnu teda malignu lymfoproliferaciu. Zatelefonuj si pripadne tam, kde ti uzlinu vyberali, ci uz niesu vysledky. Vsetko sa bude odvijat teda od histologie. Ocista lymfatickeho systemu, neviem co si pod tym predstavujes, takze sa nebudem ani vyjadrovat. Mozno ti tu budu ludia vselico radit,je ale otazne ci to co sa zvykne odporucat aj funguje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.