Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osveta ohľadne zdravia žien

leila83

Inak suhlasim s tym, ze prispevkov propagujucich vselijake zazracne vodicky ktore zhodou okolnosti prispievajuci aj predava je tu neurekom ...

jajka001_

informacie su bezne dostupne a napriek tomu je obrovske mnozstvo ludi neinformovane - jednoducho je to tak. staci tu vidim prispevky ludi, zakladne vedomosti im chybaju a pritom kazdy z nich ma net.

MiaiM

Vedomosti žien o ich vlastnom tele, jeho fungovaní sú žalostne biedne. Minulé leto som cestovala s jednou pôrodnou asistentkou po slovenských mestách s tým, že ženy sa môžu opýtať na všetko čo ich trápi, v čom nemajú jasno, čo ich zaujíma a účasť bola mizivá. Možno bol problém v 5 eur vstupnom. Radšej ich minú na "osvedčené" a pravé koloidné striebro alebo amazonský extrakt z exotickej rastliny.

leila83

Vies, ono totizto ani ti odbornici nie su neomylni a dobre informovani. Napr. taki gynekologovia maju casto jednostranny zdroj informacii - skolenia a konferencie financovane farmaceutickymi spolocnostami. Ked je okrem toho gynekolog muz, tak nikdy na vlastnej kozi nepociti co robi s niektorymi zenami hormonalna antikoncepcia a tak pripadne nespokojne zeny nadobudnu dojem ze su asi fakt blbe, ked im doktor tvrdi ze z tabletiek to zarucene nebude (priberanie, blba nalada, pokles libida). Ked tu vidia ze nie su sami, moze ich to podnietit aby uvazovali vlastnym rozumom a nazor odbornika povazovali nie za rozhodujuci ale len ako jeden z nazorov.

janíča

skusila som to,po čase to tých odborníkov prestane bavit a zase ti zostavaju len rady žien,ktore maju tie isté skusenosti,problemy,...preto ich to neprestava zaujímat,lebo každa nova rada by sa mohla podarit

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Osveta ohľadne zdravia žien - Fórum - ZDRAVIE.sk