Autoskola v Nitre - skusenosti

slnieckovaaa

čožeee, na tretíkrát neurobila? pýtam sa na túto autoškolu, lebo ešte nikde som nevidela a ani nepočula o skúsenostiach ľudí s ňou, či už pozitívnych a doteraz ani negatívnych. a do akej autoškoly potom prešla?

katarinka841

moja sestra v autoskole EM neurobila vodicak na tri krat, a presla do inej autoskoly, kde bol celkom iny pristup

Jack666

Ja som nahodou s Autoskolou Akademia nadmieru spokojny. robil som si u nich vodicak na motorku. Najma teraz ked maju aj nove motorky (Suzuki) tak je to radost. Instruktor bol v pohode, nechal ma jazdit aj sameho.

kačka111

pripajam sa aj ja lebo v Autoskole Akadémií bolo super, na úrovni prístup adobrá partia mladých instruktorov a pozdravujem viki :-)

vikinaNR

ahojte ja som bola velmi spokojna nemozem dopustit na pristup, obisla som si vsetky autoskoly v NR a len tu mi na rovinu povedali co ma to bude stat a na ich autocvicisko som mohla chodit s priatelom a jeho autom kedy som chcela, to asi nemaju vsetci, robia tam fakt super instruktori. Pozdravujem ich.

nitrančankaa

hlavne nie autoskola akademia, hrozny pristup, jazda vzdy zacne o pol hodiny neskor a nulove vychadzanie v ustrety, prave naopak- robenie naschvalov. nieco strasne. nikdy viac!

schelby

geronimo, no to je to, ale to chce vsetko iba prax a clovek sa nauci jazdit asi na vselicom. Ja som roky jazdila na diesli- na otcovom a teraz mam benzinak nejaky rok a pol. Ako zvyk je zvyk,ale zvykla som si.Ale dojazdim na vstekom, neni problem. Vyskusala som si vselico a hlavne bolo dobre, ze hned po autoskole mi otec dal kluce od starej rachotiny, a povedal, ze ked ju rozbijem tak ju rozbijem,len nech nezabijem seba alebo inych:-) Ale bolo to super. Naucila som sa myslim ze super jazdit, a keby mam ist do autoskoly vyberiem urcite 100% podsklana, pristup bol super, pacilo s ami, ze ak bola nepsokojnost s instruktorom, povedal si Podsklanovi a on ti ho viac nepridelil a to iste, ze si s mohol byvrat auto na ktorom chces jazdit, uplna parada. Vychadzal v ustrety.

Geronimo9632

jj, je strasny rozdiel ked jazdis na "cudzom" v autoskole, a je rozdiel, ked uz sadnes do "svojho". Tiez som zastancom, ze je lepsie si skusit viac aut a ucit sa postupne od najhorsieho po tie lepsie... Nemam rad vyhovorky novacikov typu : " Ja na to nebudem jazdit, bo to je Diesel/Benzin a tam inak zabera spojka ... " a pod.

No ale k teme : auuuu ked precitas nase prispevky so Shelby, urcite uznas, ze Autoskola Podsklan je jedna z tych lepsich, co sa v Nr nachadza ... a ked tam uz pojdes, tak pozdravuj Milanka Podsklana ( majitela :) )