Autoskola v Nitre - skusenosti

schelby

geronimo, no astra bol srot:-) Na Golfe sa nedala skoro nikdy zaradit jednotka:-) a ten Ackovy medak, aj spojka citliva,ale riadiaca paka uz bola tak vychodena ze chodila kade-tade:-). Nemyslela som srot,ako srot, ze nepouzitelne auto:-) Ale boli uz dost v zlom stave. Aj kea si osobne myslim, ze na horsom aute s alepsie naucis:-) po autoskole som mala par mesiacov taku skatulu, a na tom som s anaucila super jazdit- adrenalin, ci ma to niekde nenecha v stychu bol vzdy:-)

Geronimo9632

sroty ? jedine co tam bol srot, bola stara bezova Opel Astra Clasic.
Pak tam bol Mercedes Benz tr. A - kde bola velmi citliva spojka
Volkswagen Golf IV a zda sa mi, ze pak doniesol ece modru Opel Merivu ci Zafiru. No ted ich obcas po meste vidim s BMW, Mercedesom .... proste drzi si najlepsi vozovy park s pomedzi autoskol

schelby

geronimo, je to mozne:-) nooo tak co sa tyka aut je podsklan urcite najlepsi, staci vidiet ake auta mu stoja na dvore:-) Aj ked v dobe mojho chodenia do autiskoly sme tam mali iba 4 auta a vsetko to uz boli pomaly sroty:-)

Geronimo9632

schelby, to sme mozno robili aj spolu vodicak u Podsklana :D
o Mackovi som ani ja az tak moc slavy nepocul ...
Ide dost aj o to, aky je pristup instruktorov, ake auta pouzivaju, ake pomocky ... mne osobne Podsklan vyhovoval

schelby

Chodila som Podsklanovi pred 6timi rokmi,ale uz vtedy patril k naj autoskolam v NR. POdla skusenosti znamych aj s ostatnymi autoskolami, tak odporucania na Podsklana a Pohodu. A nic moc som nepocula na Macka.

imigi

odporucam pohodu, keby mam robit vodicak znova urcite tam, az na jeden maly detail, nemam ziadne vyhrady..ja teda vrelo odporucam a nepoznam vlastne ani nikoho kto by sa stazoval...fakt su tam v pohode :)