Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Triquilar

Príspevok v téme: Triquilar
ciciQ

Ahojte, chcem sa Vás opýtať aké máte skúsenosti s HAK Triquilar? Mňa z nej strašne bolí hlava, ale užívam ju ešte len druhý mesiac.Doktorka mi povedala, že to je normálne, telo si len zvyká, ale je to vážne na nevydržanie. Mali ste niekto podobné problémy?Je možné, že vymiznú?
Ďakujem

NEnormalna

Ja ich beriem tiež (5. rok) a som spokojná :) zlepšila sa mi pleť, bolesti nemávam, nepribrala som (iba dúfala, že mi narastú prsia, ale žiaľ nič :D )

Agnesaaa

No a toto je môj problém bolesť hlavy. Ja ju beriem 2 roky, váha je rovnaká ale posledného pol roka ma pri mneštruácií strašne bolí hlava a pleť s mi zhoršila... mysíte, že je to z HAK Triquilar.... lebo doteraz mi nič nebolo. Ďakujem

siu4

nechapem ,prečo by nemohla brat Triquilar,ked je mlada.Ja som tiez mlada a uzivam ho a nemam ziadne neziaduce ucinky ani prooblemy.Určite nieje zly,ked sa drzi tak dlho na trhu

Luulii

Ja som ju brala tiez a nedam na nu dopustit. Vsetko bolo v poriadku a aj ja som schudla a myslim si, ze z tabletiek, lebo predtym sa mi nedarilo.
A je sice pravda, ze su lacnejsie a starsie, ale ked niekomu robia dobre? Ja nepotrebujem tabletky na plet ani na vlasy a co sa tyka penazi, ja si ich platim sama. Som studentka, nezarabam a nemozem si dovolit dat mesacne 20 a viac eur na tabletky, aj ked sa jedna o moje zdravie.

siima

ja beriem rovnaku hak, a s tym priberanim to vobec nie je pravda. beriem ju dva roky a schudla som za ten cas cca 8 kg ... netvrdim sice, ze je to zasluha tabletiek, ale urcite som z nich rapidne nepribrala ...takze je to asi individaulne.
ciciQ: pockaj 3 mesiace, a ak budes mat stale pocit, ze ti nesadla, tak zmen znacku. ja som spokojna.

anavi2

...nechapem preco ti doktorka predpisala taku staru ankoncepciu, ak si mlada popros o inu...tieto stare este nemaju take vylepsenia ako nove druhy...a mas pri nej aj zarucene priberanie...alebo sa bojis investovat viac???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Triquilar - Fórum - ZDRAVIE.sk