Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

únava pri šoférovaní

karolka11

Hlavne keď sa ide po diaľnici, tak telo sa dostáva do stavu, že hrozí mikrospánok. Pred cestou sa dobre treba vyspať a keď už cíti, že únava naňho lezie, tak zastavte, oddýchnite si, nejako zacvičte a aj ja som počula na odstránenie únavy Energit TIR - tablety obsahujú guaranu, ktorá dodáva telu energiu. A hlavne ho celú cestu zabávaj, aby na spánok nemal ani pomyslenie :-)

darika

Aj my ideme do Chorvatska,ale po 4 hodinach byt ospaly,bnie je to nejak skoro?Hlavne si musi pred cestou pospat,aby ho to nechytilo tak skoro.A ten red bull mame zo sebou kazdy rok.Citim uz unavu,vypijem celu plechovku.To ma preberie ako facku keby mi dali.A je to aj chutne.

jarmilka5

Tiež odporúčam spraviť si prestávku, osviežiť sa, spraviť zopár drepov a na pumpe si môžete kúpiť také vitamínové tablety proti únave za volantom Energit TIR.

AdamKrt

Mne bol odporucany RedBull, ale na takuto chemiu moc nie som.

Skor by som skusil vystupit, urobit niekolko drepov a niekolko klikov, alebo zabehat si. Cloveku sa rozprudi hned krv a prejde ho spanok.

zjuzika

to sa cdujem, ze sa mu po 4 hodnach uz chce spat...tak ho vystriedaj :-) alebo si rychlo dovtedy urob vodicak, ak nahodou neams ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

únava pri šoférovaní - Fórum - ZDRAVIE.sk