Krvácajuce boľavé dasná

Príspevok v téme: Krvácajuce boľavé dasná
uľava

dneska som bola u zubárky,vyčistila mi vedľa zubu zapálené dasná.Po ošetrení mi bolesť ustupila,no hovorila že možno bude treba vytrhnuť zub,ked sa to nedá do poriadku.Strašne mi dasná krvácaju.Dala som si ibalgin 400,no po šiestych hodinách bolesť sa vrátila.Lekárka hovorila že dalšiu tabletku si môžem dať po 8-mich hodinách.Horko ťažko som vydržala.Teraz je trošku lepšie ale ked si ľahnem znova to boli.Kto mi poradí nejaku vodičku s tým opláchnuť.Aby tá voda aj zabrala.Skusila som šalviu,aj Corsodine.Pomôžte.Nerada by som išla zajtra na photovosť.
----------------
Parodontóza www.zdravie.sk

uľava

Ja som pôvodne chcela objednať Citricidal.Citala som o tom od RNG.V lekárni mi radili Citrovital,tak som si kupila.

Mimi323

Uľava, ja dobre viem, čo je Citrovital. A ti poviem, že s Citricidalom to nema nič spoločné. Fakt ten učinok je mizerný. ja som tiež kupovala Citrovital, ale zohnala som si Citricidal z Čiech, je to fakt pecka.

[zruseny12]

este jedna vec,vsetko trva dlhsie kym to nezaberie,na vsetko treba trpezlivost...
koenzym Q10 obsahuju aj potraviny
-spenat
-zemiaky
-lecerna
-vnutornosti
-soja

[zruseny12]

ano myslim ten casopis...ja som brala ten koenzym Q10...a bola som spokojna,vybrala som tusim 3-4 balenia,potom som este doplnala vapnik/sak aj nadalej doplnam/a ostatne vit.a miner.lebo ja mam aj tr.probl.a teraz momentalne mam pokoj z dasnami...jedine,co som si vsimla,ked jem vela cesneku 2-3 dni za sebou,tak mam dasna velmi podrazdene...
tak ti prajem aby si si konecne nasla,to co ti pomoze...pekny den

uľava

Stastný život časopis čo dávaju do schránky?Ano tam sa píše koenzým,no vieš nikdy som nad tým nerozmýšlala lebo v tom vitaminovom prípravku čo som spomenula Vitinne je koenzým,no nie toľko percenta ako čistý koenzým.Najhoršie je na tom asi to,že tieto veci len po čase zaberaju,povedzme dlho treba ich používať.Vitinne tiež som vybrala 2 krabičky,nevidela som vyrazné zlepšenie tak som s tým prestala.Asi máš pravdu,za skušku to stoji.Mala by som už vypnuť ten stroj,deti sa mi vrátia zo školy pomali.Mojou výhovorkou je že po včerajšku ako mi vytrhli zub,moc som nechcela doma robiť,aj pršalo.Aj od tých liekov proti bolesti sa mi chce spať,no nie je mi príjemné ležať.

[zruseny12]

ULAVA
skus si kupit ten koenzym Q10...
/je dost drahy,ale pomaha/o tom koenzyme sa pise aj v STASTNOM ZIVOTE/neviem ci ten casopis poznas/...ze je dobry na ZDRAVE DASNA...aj moja lekarka zubna to ma na stene ako plagat,kde je koenzym Q10 a odporuca sa na zdrave dasna,/ je dobra zubarka.../
za pokus nic nedas...
ja som pozerala do tej knihy ako som pisala,je tam tolko este moznosti,preco sa kazia zuby a ludia maju probl.z dasnami...ze by som musela cely clanok tu napisat...
pise sa tam aj ktore potraviny sa maju jest atd.ze SYR chrani zuby pred kazom...ZUVACKA BEZ CUKRU JE VELMI DOBRA... a niektore potr.zasa velmi skodia..je to velmi tazke radit...

uľava

Jaja-jaja zubnu pastu aloe som už mala,first spray mám doma ked na to myslíš.Medzizubnu kefku taku tenučku mám,mala by som si kupiť druhu.Na tu kefku sa pýtala Mimi 323.Zeny ste zlaté,vidím že snažíte sa mi pomáhať.

uľava

Mimi323-Citrovital kvapky z lekárne.Magistra mi to dala.Návod:krvacavé dasná,1-2 kvapku na zubnu kefku,dôkladne očistit chrup.Na vyplachovanie 10-15 kvapiek do pohár vody.Ty si si myslela že pijem nejaku štavu z grepfruitu?To su podobné kvapky ako Citricital z Ciech,trošku slabšie.Ten Citricidal doporučil RNG.Ježiž nie som taká naivná,vypijem si niječo a mám po probléme.Mám vyše štyridsať a zaujímam sa o všetko čo by malo pomôcť.

zdena003

Na ďasná - odstraňovať zubný kameň max - 2x ročne - dráždi to ďasná, často čistiť zuby mäkkou kefkou (možno použiť aj takú vodičku, ktorá zafarbí plak - takže vidíš, či sú zuby vyčistené), po vyčistení vyplachovať ústonou vodou proti plaku alebo antimikrobiálnou a napokon pekne prštekom vymasírovať ďasná - ústna hygienička by ti mala povedať ako.