Liecebny centrum Cilistov

majuska_

ja som tam bola, ked som mala asi 10 rokov (pred 11 rokmi). ja viem, ze je to trosku davno, ale pozerala som si najnovsie fotky na internete z liecebne a je to tam tak, ako si to pamatam ja. len vonkajsia priroda sa trocha zmenila (bazen ako som videla a tak...).

ako v kazdom liecebnom dome, tak aj tam mas jasne stanoveny program. my sme ak sa dobre pamatam zacinali s rozcvickou pred ranajkami, potom boli ranajky+si dostala desiatu (nejake ovocie a tak...), potom si sla na procedury, ktore si mala urcene (na takom zapisnicku ako je napr. ockovaci preukaz). niektore si stihla doobeda, potom bol obed, dalsie cvicenie a procedury poobede, potom si mala poobednajsi odpocinok a vecer bol lubovolny program (napr. TV, mohla si byt na izbe a proste robit co chces vramci moznosti). inak to tam bolo ako v nemocnici - mali sme vizity, izby ako nemocnicne (boli myslim 2-lozkove, potom mali v ramci oddelenia aj izby matky s detmi, dalej ja som bola na 4-lozkovej ak sa nemylim a tak). no a na zaciatku boli vysetrenia (ako napr. krv, moc, ak si prisla s neurologickou chorobou, tak neurologicke a tak... ako vsade).