Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo robiť?

Príspevok v téme: Čo robiť?
Melania22

Dobrý deň. Mám 18 rokov, som študentka a momentálne mám akútny problém. Bolí ma celá hrudná kosť + žalúdok + krčná chrbtica, ale veľmi. Na hrudi ako by mi niečo tlačilo. žalúdok ma bolí už asi 3. deň, aj stolicu mám nepravidelnú. Točí sa mi hlava keď sa postavím. Začalo to keď minulú nedeľu mi zrazu akoby stiahlo niekde pri srdci, trvalo to tak 10 minút, potom povolilo a celý týždeň ma pobolieval ten hrudník. Od dneska je to ale oveľa silnejšia bolesť, spolu s tým žalúdkom, chrbticou. Neviem vôbec čo mám robiť. V pondelok ráno idem hneď za obvodnou,ale čo robiť teraz? Mám ísť na pohotovosť? Veľmi sa bojím, nechcem aby sa mi niečo stalo, nejaká porážka.
Ak viete, poraďte. Budem veľmi vďačná
P.s.doteraz som nemala problémy so srdcom

makaronka123

Ahoj, ak je to akútne, tak chod na pohotovosť. Môže to byť všetko z krčnej chrbtici, ale lekár ta vysetri a bude vediet pomoct. Tak hore hlavu! Myslím, že porážka v tvojom veku je menej pravdepodobná. Hlavne sa neboj, držím palce.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.