Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tie vši sa stratili kam ???

Príspevok v téme: tie vši sa stratili kam ???
pediculos

Dcera dnes prisla z liecenia a v hlave som jej nasla vsi,stazovala si na svrbenie.Vsi boli 2.Hned sme kupili paranit v lekarni a aplikovali.Potom som jej nasla este 1 mrtvu a to je vsetko.Co ma udivuje je to,ze mala na hlave asi 30 hnid,z toho priblizne 20 nevyliahnutych a 10 uz takych priesvitnych,citala som ze tie sa uz vyliahli.Manzel jej vsetky odstranil,hlavu ma cistu.Lenze ked citam ze vos nakladie denne 3-4 hnidy,musela by ich tam mat uz aspon tyzden ked ich bolo tolko nie? A kde sa stratili tie vyliahnute co sme nasli 10ks hnid priesvitnych? Starsi syn ani ja s manzelom vsi nemame,tak som v strese ze kde su tie vyliahnute vsi,ci nemohli poskakat na postele a vankuse alebo kam sa stratili?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tie vši sa stratili kam ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk