Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zinok v mlieku?

- mira

Zinku je veĺa v tekvicových semienkach, všeobecne v nerafinovaných - nebrúsených potravinách, zeleninách. Ak chceš mať dostatok minerálov, nejedz jednoduché cukry, ktoré ich z tele odoberajú.
V mlieku je taký cukor - laktóza a v mliečnych výrobkoch je i sacharoza alebo fruktóza.

severanka

dancaBB: to nemá zmysel , niečo vysvetľovať... kto chce mlieko piť - bude ho piť... tak ako ja napríklad... milujem jogurty, jogurtové nápoje, syry, termixy, maslo a úplne najlepšie je surové studené mlieko... :)

a nemyslím si, že mlieko je nezdravé... len je momentálne in ho tak propagovať... :)

takže dancaBB, kašli na to... nemá cenu to vysvetľovať...

dancaBB

mimi uz si trapna..nikto sa ta nepytal na nazor ci ho ma pit alebo nie..

ty si kombinacia fanatika s hypochondrom..vsade vidis len choroby, tvoj manzel musi byt strasne nadseny...za to ze tak zijes to neznamena ze vsetci ostatni tak musia tiez..je kopec ludi na svete ktori ziju normalnym zivotom a su zdravi...to neznamena ze ked ty zijes hentak ze nikdy nebudes chora...dopadnes ako vsetci ostatni...kazdy raz umrie.nemysli si ze ty budes zit 150 rokov a viac...
chod si zit do toho lesa, pchaj sa travickou a pi vodu z potoka...ale nam daj pokoj

nemusis kazdeho odsudzovat ze neni pritiahnuty za vlasy ako ty

a zdrz sa poznamok o mojej inteligencii atd..lebo na to som neni zvedava...

jara

marco, pozri si v google badatel.sk, o mlieku alebo kampan za zdravie v medicine, ked potrebujes zinok, tak ako doplnok ho treba uzivat...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zinok v mlieku? - Fórum - ZDRAVIE.sk