Nikdy som nebola panna?

Príspevok v téme: Nikdy som nebola panna?
levíčatko

ahojte všetci. Prvý krát som sa milovala s partnerom v 16tich.Pred ním som nemala nikoho a ani som si sama nerobila dobre. O to viac nás oboch prekvapilo že ma to vôbec nebolelo a ani som nekrvácala..Ako je to možné? Nad tým rozmýšlam už pár rokov a stále nenachádzam odpoved.Je možné že som sa narodila bez panenskej blany? alebo som bola v útlom detstve sexuálne zneužitá a nepametám si to? Napadlo ma to v súvislosti z jedným naším susedom ktorý sa predomnou obnažoval ked som mala 6r.to si pametám.a čo bolo pred tým na čo si nespomýnam???? nebudem mat pokoj kým to nezistím a už mám 28r,,,

Marča

Ja mám zasa taký problém, že nedávno som mala prvý sex. Bolelo to, ale žiadna krv. Nechápem tomu. Niekde na nete som čítala, ževraj, keď dievča pri prvom sexe nekrváca, je neplodné. Strašne ma to trápi a bojím sa.. Nikdy som nebola u gynekologičky... :(

skusenost

ahoj levicatko, nic si z toho nerob. je to normalne. nie kazda blanka sa pretrhne, niektora sa zrejme len roztiahne - moj pripad. bola som za sociku u gynekologa na vstupnej prehliadke kvoli novemu zamestnaniu. nevedela som, ze lekar nema pravo ma prezerat ked som panna. ked to zistil, bol sokovany, lebo by som ho mohla udat. ale kedze som bola uz vtedy moderna zena, nic som si z toho nerobila ani moja prva laska. neuznavala som mienku, ze chalan musi mat pannu, aby si ju vazil. vlastne ten lekar nam pomohol. predtym sme sa trapili, neslo sa vobec milovat. moj priatel nemohol do mna vniknut a jeho to bolelo! -:)))) takze nazor dr. belickeho, ze si bola zneuzita, je dobra blbost!!! takze nie ze si nebola nikdy panna, ale uz sme dve, co sme panny do smrti ha-ha! -:)))mohla si mat blanku taku slabucku, ze si to ani necitila. ja zasa silnu -:) budme rady, v oboch pripadoch ziadne bolesti a ziadne krvacanie. super, nie?

Jano115

Už to máš za sebou, takže to nie je podstatné, možno si to niekedy spôsobila sama, možno Ti niekto pomohol a posledná možnosť je tá, že si skočila na cumeľ a bolo to ....

Lina007

bebe1989: čooo? :D nemusím brať antikoncepciu, za to, že mám panenskú blanu roztiahnutú a nie pretrhnutú ? :D to je aká somarina :d to si kde takú múdrosť vyčítala :D

janekMY33

ale ved to neny nic neobvikle mohla si o tom doist v dectve pri neakej hre alebo si spadla neako nestastne vobec by som si nad tim nelamal hlavu a vobec by som sa nezapodieval mislienkou ze si mohla byt v dectve zneuzita

bebe1989

Lina007...to mate dobre, aspon nemusis brat antikoncepciu a nemusis sa bat, že otehotnieš...ma to nejaku vyhodu :-)

bebe1989

no mna to pri prvom sexe vôbec nebolelo, ale za to som krvacala

podla mna sa ti blana pretrhla pri nejakom športe...jednej mojej kamoške sa to stalo pri plavani, to bolo velmi neprijemne

rtzz

no a ?ani ja som nekrvacala a nic mapri prvom sexenebolelo..a vobecneriesim ci som mala alebo nemala blanu nejaku hlupu :)

Lina007

ja blanu stále mám :D

tiež som pri prvom styku nekrvácala :D a potom mi raz gynekolog povedal, že ju mám asi moc elastickú, lebo on ju tam stále vidí, aj keď mám ju roztiahnutú :D

stále sa na tom s frajerom smejeme :D