Nikdy som nebola panna?

Príspevok v téme: Nikdy som nebola panna?
levíčatko

ahojte všetci. Prvý krát som sa milovala s partnerom v 16tich.Pred ním som nemala nikoho a ani som si sama nerobila dobre. O to viac nás oboch prekvapilo že ma to vôbec nebolelo a ani som nekrvácala..Ako je to možné? Nad tým rozmýšlam už pár rokov a stále nenachádzam odpoved.Je možné že som sa narodila bez panenskej blany? alebo som bola v útlom detstve sexuálne zneužitá a nepametám si to? Napadlo ma to v súvislosti z jedným naším susedom ktorý sa predomnou obnažoval ked som mala 6r.to si pametám.a čo bolo pred tým na čo si nespomýnam???? nebudem mat pokoj kým to nezistím a už mám 28r,,,

Kikulla

levíčatko-ja mam tu istu nezotpovedanú otasku ako ty ale cem aby si vedela ze niesi sama ja som ties nekrvacala ani ma to nebolelo len mensi tlak som cítila.

mentolonka

mna to ani nebolelo ani som nekrvacala, ale mala som potom asi tak dva dni pocit mraucenia a trosku to bolelo.. ako keby sa mi tam nieco dole hojilo.. ale to bola az faza po, pocas toho som nic extra necitila, ako teraz myslim ze som necitila bolesti:D

tinuša789

mna to orvykrat hrooozne bolelo..take tlaky strasne akokeby na vsetky organy co mam dnu..ale ani som nekrvacala, ani priatael encitil zeby daco pretrhol..a kamoska mi hned povedala, ze ma este neodpanil :D ...alebo ze som nemala panensku blanu...co sa mi zda ako blbost, potom by to nebolelo, nie?

:-Pbebe

kamoska sa narodila bez blany... podla mna sexualne zneuzitie by si si pamatala...ale budis..zajdi za psychosom nech ta uvedie do hypnozy a zistis

mircoMY33

ale ja mislim ze panensku blanu si mala ale dosla si o nu v dectve a nepametas si to ale nemuselo to byt zneuzitim sexualne zneuzitie v dectve zanecha psychycke stopy aj na dospelej osobe.Takze mozno si neako zle dopadla a prisla si o nu a nepametas si to

mirusik25

ja som to vraj stratila ked som bola mala pri sporte a vobec si to nepametam, iba ze mi to hovorili sestry, a preto som vlastne teraz nemala blanu pri sexe a vobec ma to nebolelo.. moze byt v tvojom pripade ze si ju nemala dostatocne vyvinutu, necitila i nic po sexe, ani steklenie.. nic?

ellyy

mozes byt rada ze ta to vobec nebolelo a ani ti netiekla krv:-)) podla mna sa tym uplne zbytocne trapis:-)) vies kolko dievcat by chcelo mat bezbolestny prvy sex?? mozes byt rada, ze patris medzi tie, ktore to vobec nebolelo:-)