porod v Galante

Laurina22

Vseobecne mam radsej lekarov muzov.Dnes som bola na vysetreni s uzlinami a ta lekarka bola maximalne neempaticka,necitliva.

Ale to je o inom.

Tak mne by sa najviac pacilo rodit len ja a moj lekar:-)Bohuzial,utopia.

macka26

to som si aj ja myslela, ze nikdy ma zena vysetrovat nebude. ale osud to inak zariadil . ale ja som sa len presvedcila o tom, ze lekar je lekar... a takisto nie som nejaky extrovertny naturalisticky typ, co mi nevadi, sa povyzliekat hockde a pred hockym

Laurina22

Neviem si predstavit,ze by som bola ticho tak ako mama,bola na koze a 4 gyndosi na nu cumeli,pane boze.

Ja by som ich rychlo vypoklonkovala.

Laurina22

Nikdy ma nevysetrovala zena gynekologicka,avsak ja mam celkovo problemy sa vyzliect,ja napriklad mam znacne problemy aj vo fitku,baby v satni tam nahe behaju,ja sa prezliekam dobre ze nie cela zastrcena v skrinke:-)

macka26

no ja som moc rada, ze som takeho nasla. a zena by to nemohla byt v ziadnom pripade. i ked ma vysetrovali v poslednom obdobi aj zo tri zeny, co som myslela ze nikdy nepredycham... a som tu :D ale dlhodoba starrostlivost u zeny , nebodaj porod ee

Laurina22

Ja dufam,ze raz budem rodit u cloveka,s ktorym si sadneme a ktoremu budem plne doverovat.

Ale viem,ze zena to nebude:-)