Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

reakcia pokožky na samoopalovací krém

Príspevok v téme: reakcia pokožky na samoopalovací krém
maja8

Natierala som si nohy samoopalovacím krémom Nivea a po 3 dňoch, okrem zožlknutého stmavnutia sa mi na podkolenných záhyboch vyhádzali také nepríjemné vyrážky podobné ekzému, že skutočne ľutujem takýto blbý experiment. Tie krémy musia zrejme obsahovať plno chémie, keď ja som sa už doteraz natierala ozaj všetkým možným a nič podobné sa mi nestalo. Vie mi niekto poradiť, ako sa teraz toho ekzému zbaviť? Alebo má niekto podobnú zlú skúsenosť s týmto sairajtom, ktorému sa hovorí samoopalovací krém? Ďakujem za akúkoľvek reakciu.

Cicci

ja som sa tiez vyhodila uz kde z coho. dokonca uz aj z Biodermy a Vichy. je to chemia a odteraz co nie je CERTIFIKOVANE PRIRODNE, uz ani nepouzivam. ja pouzivam kozmetiku annemarie borlind, je to jedina ktoru poznam co ma certifikaty prirody, v nemecku dokonca cislo jeden. maju aj slnecnu kozmetiku na alergiu na slnko, aj samoopalovaci krem, dekorativnu, atd... tu som si aspon ista, zeto neobsahuje ziadne konzervanty, PEG, parabeny, silikony, aluminium atd. skus si na to davat obklad z repika, pekne stiahne zapal a velmi to nepremastuj s mastami ktore nepoznas. skus koznu ked to nepojde dole a potom si daj pozor co za kozmetiku das na seba. hovorim z vlastnej skusenosti

moni25

Ani sa necuduj, to nie su samoopalovacie kremy, ale farby v tube :) Nivea, Avon a podobne farbicky v drogeriach, Ked poriadny krem tak nieco ako He-Shi, St.Tropez alebo Fake Bake... Tam mas vysledok zaruceny. Nivei a pod. sajrajtom sa radsej vyhni :) hovorim z vlastnej skusenosti :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

reakcia pokožky na samoopalovací krém - Fórum - ZDRAVIE.sk