?Panenska blana?

murka488

lubolol.... Mám 15 som panna a chcem sa ťa opýtať, či môžem otehotnieť keď mal chalan výron semena. Ležali sme na sebe ale nevnikol do mňa. prosím o odpoveď ďakujem

lubolol

no nachadza sa posvovom otvore a už tu aj bolo pisane, ma rozne tvary, zalezi to od anatomie... 2 polmesiace, dierkovita, a aj dokonca uzatvorena uplne. Po porode nie su ziadne zvysky blany, otvor je uplne otvoreny na maximum, asik tak nejako...

:(

Patka, prestan uvazovat nad samymi blbostamia uzivaj si zivota, kym este mozes... a skusenostami prides mozno na to aj sama

muc martin

Ahoj, ja Ti teda odpoviem:
Ostium vaginae(vchod posevny) byva u panien v roznom rozsahu uzatvoreny duplikaturou sliznice-teda panenskou blanou. Ma rozny tvar(podla anatomov) a to napr: polmesiackovity, dierkovany(ako sitko)...dokonca moze uzatvorit vchod aj upne. Priznaky defloracie su urcite zvacsenie calibru(priemeru) posevneho vchodu, krvacanie

secretkaa

no neuvidis si ju:) tak myslim ze ta nemusi zaujimat jak vyzera :D a ked ano, zagoogluj si :) najdes aj obrazky....

brunca

to dnes uz deti nemavaju sexualnu vychovu v skolach alebo co? take divne temy v poslednej dobe.no panensku blanu asi tazko niekto videl.