ake meno vybrat?

titi...

Papiere vyplnia pred pôrodom,aspon ked ja som rodila tak bolo.Páči sa mi Vaneska,aj na našej ulici býva jedna 5 ročná.Niekedy ju volám Vanči,Vančika.Osobne ja mám Kristínku a Gabiku.Už roky sa mi páči Rebeka.

lubovnianka

z tych co pises sa mi najviac paci Vanessa, potom Laura. Nela sa mi vobec, je to take neurcite meno.

mne osobne sa velmi paci meno Natalia a ked budem v situacii v akej si ty, asi tazke rozhodovanie mat nebudem :)

ak ti mozem poradit, zozen si knizku o menach, kde najdes charakteristiku povah nositelov jednotlivych mien. velakrat som si vsimla, ze ludia s rovnakym menom maju nieco spolocne. ja som napriklad doteraz mala vsetkych priatelov, ktori sa volali Martin. moja mama je dvakrat vydata a aj jej manzelia sa volaju rovnako krstnym menom. nezarucujem pravdivost, ale ked nic ine tak aspon pomoze rozhodnut sa :)

Karoline25

ahojky
Moja mala princezna sa vola Karolinka
Ale paci sa mi Vivien, a ak chces dat Nelu, tak potom sa mi paci Kornelia, laura sa mi moc nepaci

sabca

ja by som dala urcite laura alebo vanesska su to nadherne mena podla mna.... inac ja sa volam sabina a moje meno sa mi paci .

sajfa

Ja mam doma Vanessku a som rada. Deticky v skolke jej hovoria aj Vanča, ale nemam rada ked jej hovoria Vany. Meno sa udava po narodeni dietatka a moze sa zmenit do troch dni...

miamiaMM

tiez by som dala vanessku... ved mena sa opakuju stale..aj ked das cisto slovenske meno..obzriet sa moze aj 10 katiek, lukasov...

mienko

v každej dobe "letia" Petulda určité mená, tomu sa nevyhneme... aj mne sa páčia také mená a teraz ich nemám dať svojmu dieťaťu len preto, že letia? Mám dať neotrepané, ale ani Boh nevie ako sa čítajú, resp. píšu, po prípade typu Herkules, Manuela???
Meno je buď otrepané, superultramoderné, alebo keď dáš obyčajné - tak je zasa zastaralé... všetkým nevyhovieš nikdy,, takže čo sa komu páči... aj keď sa otočí 10 Vanesiek, tá moja - bude moja :)))

Mne sa najviac páči Vaneska, potom Nela a Laura ani nie moc.
Pekné rozhodovanie - závidím ti...

Petulda

hlavne sa vyhni tomu aby si nezakričala na malú a dobehnú k tebe 4 Laury alebo Vanessky.sú to pekné ale moc otrepané mená na môj vkus.