Podpis a zobrazenie vsetkych prispevkov

Príspevok v téme: Podpis a zobrazenie vsetkych prispevkov
elisa_bone

Moj napad by bol, aby mal kazdy registrovany uzivatel moznost si vytvorit vlastny podpis, kde by mohli napriklad napisat strucne svoje problemy a podobne, aby bolo hned kazdemu jasne s kym maju docinenia. A tiez by sa mohlo po kliknuti na daneho uzivatela otvorit taky akoby profil, kde by bola moznost pozriet si vsetky jeho minule prispevky, aby sme mohli zistit, ci je tento uzivatel doveryhodny.

Dalej by som bola za to, aby sa forum premazalo, pretoze je tu uz vela opakujucich sa tem a tiez vela nezmyselnych...

jajka001

myslela ti take nieco ze jedna veta, ktora ma vystihuje? nieco take som videla na nejakom fore, nie zly napad. pochybujem ze sem budu ludia vypisovat svoje choroby, ale nejake vtipne motta alebo zivotne hesla, to sa fajn cita:)

elisa_bone

nazor vyjadrit moze kazdy, ale k veci a rozumny!skus tu prispiet nejakym napadom ty a nielen hned vsetko ofrflat ok?

zjuzjika

lenze ludia mozu klamat vsade, cize aj tu..a nerozculuj sa hned...ved viem ze by sa tam hned nevycapili fotky..ael vidim ze tu si uz ani nazor nemoze clovek vyjadrit ...

elisa_bone

nie ty si to nepochpila nie je profil ako profil...ved by si normalne napisala prispevok a pod nim by si mala ten podpis- napr. akou chorobou trpis... a ten profil-ved som pisala, ze "akoby profil" to znamena iba ze by tam ukazalo vsetky tvoje prispevky...ziadne take ze fotku alebo komentare a podobne somarinky z pokecu...tak mi tu prosim ta nepis taketo blbosti.Ak sa chces vyjardrit tak nieco rozumne a k teme!

zjuzjika

no aj ja som za premazanie tem a ako prvu by osm volila tuto... ved mat tu profil, to by bolo ako na pokeci potom... a este co? kaviarovi tousty?