tehotenstvo po vysadeni tabletiek

Príspevok v téme: tehotenstvo po vysadeni tabletiek
smejoo

Ahojte, ja by som sa chcela opytat, ci ma nejaka baba s tym skusenosti, ze ako to je s otehotnenim po vysadeni tabletiek..niekde som pocula ze az po nejakej dobe niekde ze hned po vysadeni..vie niekto nieco o tom,ale stalo sa niekomu ze otehotnel aj ned po vysadeni?? pytams a preto lebo stalo sa mi ze som zabudla zobrat tabletku po 7-dnovej pauze a zobrala som ju asi na 11. den lenze mali sme s priatelom sex den predtym ako som brala tabletku, ale neurobil sa do mna...aa chcela by som vediet ze ci je mozne ze by som mohla otehotniet...dakujeem ze odpovede..

mentolonka

tabletku si zabdla vziat? ako neviem na ked ju mas brat hned po 7 dnovej pyuze tak si myslim ze tu sanca je, tabletky sa nejedia halabala..

usiacik

noo tak to ti ja velmi neviem poradit ale myslim si zeby si nemala byt tehotnaa..neviem ja s tym velmi nemam skusenosti..mal by sa k tomu vyjadrit niekto kto o tom vie nieco viac ako ja

smejoo

tak o tri dni mam dostat kramy tak tolko uz pockam...len som chcela vediet nazory ostatnych ci ma niekto s tym skusenoti alebo ci niekto o tom nevie nieco viac...

dancaBB

podla mna mozne to je...aj ked asi nie uplne najprvadepodobnejsie...a ked sa do teba neurobil tak o to mensie riziko...ale najlepsie je kupit si test a mas po problemoch :)