skla do okuliarov-cena?

Lubosh

Neviem o akých sklách hovoríte, keď ste za ne zaplatili tak veľa, no ja som zaplatil za sklá 590Sk za jedno a je kompletne - antireflexne, proti poškriabaniu - tvrdene, zužene, so 100% UV filtrom a tiež filter na televiziu a PC - proste všetko. Mna skor ram vyšiel draho - okolo 4000SK.

dedy

Ja som az cele okuliare dala vyse 6000,- skk, z toho 2000,- ram, a za kazde sklo nieco vyse 2000,-
mam dioptrie -8,5 a -10,5
skla stencene, umele... a blablabla
a ako Q 2 napisal, podla typu...

Q 2

zajtra by som si chcela kupiť auto,koľko ma to bude stáť?Takto v preklade znela Tvoja otázka.Odpoved znie...podľa typu.

jane00

ahoj,
ja som pred rokom dala za skla 4000 skk(obe), stensene, kedze mam 3,5 dioptrie, plus taka ta ochranna vrstva ked pracujes casto s pc, je to riadna investicia..minimalne tych 1500 (dokopy obe)ta vyjdu najlacnejsie skla, minimalne

bon

baby ale ved ja ked som si bola kupovat okulioare este sa ma pytali ci chcem skla za 250 alebo radsej nejake drahsie, ale neviem na kolko ma uz vysli, dala som si tie drahsie, ale urcite ma nevyslo jedno sklko 1000 korun....., okolo 700 jedno sklo spolu s brusenim a nasadenim....a je to sklo take ze nic extra ale je to aj na pc, ma to nejaky potah ci co, a staci mi to, nemam az take silne dioptrie...., a zase zalezi aj od ramu, do niekrtorych ramov su skla drahsie do inych lacnejsie...., podla mna by si sa mala opytat v inej optike....

tekvicka

mne sa zda ze mna vyslo jedno sklo 600 alebo 800 korun ale ruku do ohna za to nedam lebo take detaily zabudam :D a bolo pred rokom alebo tak a ja som z maleho mesta takze myslim ze niekde vo velkom meste by to take nebolo lebo ja mam ako okuliare este lacne

zjuzjika

urcite nikde nenajdes skla, kde by taq jedno vyslo na 200sk..to snivaj dalej, ako vravim, pod par tisic ani nerataj

mavaxa

a tu zlavu to som us mala nedavno som bola u ocnej ze sa mi zhorsil zrak,mi dala ten listok ale uz tu zlavu nemam:(