Uz ho nemam rada?!

Príspevok v téme: Uz ho nemam rada?!
debby mown

takze,toto je moj prvy vaznejsi vztah a preto je v nom pre mna vsetko nezname...rada by som vedela vas nazor na to co tu napisem s cim mam problem a ci sa vam nieco take stalo tak:uz dlhsi cas som mala vyhliadnuteho "jeho" a vzdy to bolo len take ze pozdrav a koniec a tak som si povedala ze s tym musim nieco urobit a zacali sme si pisat pisali sme si dost dlho uz to zacalo upadat do rutiny ale ja som sa nevzdala,a zacal pisat to co potesi kazdu.../ze sa chce stretnut a tak,pritom vedel kto somm/bola som neskutocne rada teraz spolu chodime a tak ale ja mam pocit ako keby som ho mala menej rada nechapem to vtedy ked som s nim iba pisala,som bola iba pri predstavach ale bolo to take ako to povedat vzrusujucejsie a teraz mam pocit ze to uz vymizlo...je to mozne ze sa to uz stratilo,lebo mesiac o mne nevedel mesiiac sme pisali a az potom sa to vyvinulo tak ako to je...nechcem ho sklamat,aj vam sa niekedy take nieco stalo?dakujem za normalne odpovede

zjuzika

debby mown, vies mne to pride take, z eked si ho mala rada ako objekt tvojich snov a tuzob , bolo to fajn pretoze si sa ho snazila ziskat a bol pre teba tajomny...a teraz ked si ziskala, to po com si tuzila, tak ta to nenaplna, pretoze sa mozno aj niecim odradil, mozno si si ho inak predstavoala a zidealizovala a teraz je to ine...

severanka

xxxx: no to je super, že ty si už bola v tom veku taká vysoko vyvinutá a inteligentná, že si neriešila prvé lásky a pocity, ktoré sa v tebe miešali, ale školu a maturitu :D

všetci sme takéto riešili... a pokiaľ viem, táto holka nerieši veci typu - tehotná z prstovania...takže neviem o čom píšeš :D

inkubator

Dam to aj sem:
Pokusim sa o normalny nazor, aj ked je to v takejto teme velmi tazke. Takze ty sa nas pytas, ci mas niekoho rada, alebo nie? Ako to tak asi mame vediet, ked teba, ani tvoho kamarata nepozname?

acmiti

xxxx, nechcem sa jej zastavat, ale v takychto veciach nielen pubertacky nemaju jasno, takze aj ty spamataj.

debby mown, avsak v tomto ti cudzi clovek neporadi, pretoze ty vies svoje pre a proti a ty vies, povedzem aspon cca, co citis a preco si myslis, ze to zanika. Ked si uz tak dlho o neho bojovala, nehadz to za hlavu, neviem, ci si ho predtym dobre poznala, alebo ci ta zaujal iba tak, ze si o nom nic nevedela. Ved travte spolu chvilky, vymyslite si program, lepsie sa spoznajte - teraz sa poznate velmi kratky cas. Nemusis byt hned prvy mesiac uplne na makko a vraviet si ako velmi si zamilovana - prave to zvycajne konci rozchodom. Daj tomu cas, ale ak budes citit, ze to nema zmysel, nenatahuj to a povedz dovi.

xxxx

a my mame skade vediet ci ho mas rada? ako spamataj sa nikto sa lepsie v tebe nevyzna ako ty sama...ty musis vediet co chces.. podla tohto prispevku sudim ze patris do kategorie 15-17 rocnych... rozmyslate nad totalnymi kravinami ci ste tehotne z palcovania a podobne veci... ja v tvojom veku som riesila veci ako skola a to aby som sa dostala na strednu aku chcem ci zmaturovala neriesili sme vobec taketo primitivne veci ....