kategória psychologia, psychiatria

Príspevok v téme: kategória psychologia, psychiatria
00000000001

Ahojte o knihu mi nejde, ale podľa mňa by bodlo urobiť vo fóre ďalšiu kategóriu s názvom psychológia / psychiatria vzhľadom na to že mnoho tém je tu zameraných hlavne týmto smerom. Mnoho ľudí sa tu pýta na riešenie ich osobných (psychických) problémov a je to roztrúsené kade-tade. Myslím že by sa to ujalo veľmi rýchlo a pokiaľ nie tak by sa zas zrušila :)

agaven

emy nie nechceemy o com tocis ty si za alebo proti naco dalsia kategoria psycho už je toho dost aj keby tu bola jedna a hlavna stale tam budu chodit aj ty co sranduju a nic im nieje a necitam dolny prispevok co kto napisal ale horny ty citas merry jane ale ta to nezalozila tak nechapem na ci nazor tu opisujes ale neva ja pisem za navrh 0000000000001

ejmy

agaven

teda, to tebe sa ale fakt tazko cita :D hehe. ale tak súhlasim s marry jane, ak tu prispievaju lekari ci rng tak to sa da i ked aj lekarovi je tak tazko urcit ochorenie, kedze tu na fore sa neda uskutocnit prehliadka a pod. a psychos by to mal poriadne tazke tu stanovovat ochorennia, ved tu moze dojst aj k mnohym nedorozumeniam, nepochopeniu a pod. nie je to ako rozhovor tvarou vtvar. navyse tu vypisuje aj mnoho blbcov co si nieco vymyslia ze im je a trapi ich to a to a pritom sa len smeju co na to ini pisu, tka to je naozaj s takými len strata casu.

agaven

mamtam chyby tak prepac to bhol moj nazor najlepie lekar oni napisu a on by odpovedal ako napr rng napisu on odpovie aj rng tu je preco nie lekar zaujimavé fakt

agaven

a co pomože toma ako tam aj pisala že depkuje je jej zle tlak ma ažaž nakoniec si dala magnesko lahla a vstala a povedala že je jej este horsie a isla rovno na pohotovost co s toho ano ukudnili ale tlak jej nie ano su tam pisu ako im je ako sa citia ale len aké lieky a co pomohlo jejej druhej atd. ale stale sa vratia k likom zase povzbudzuju aj ty co pisu že su s toho vonku ale ked pytaju ako tak tazko ten jeden vynechal lieky ano zabralo 15 dni nejedol ale k takému stadiu a este viac kolaboval a je toho tu ažaž pokila by tu nebol lekar co odpisal by a radil tak o nicom len dobre na citanie sice aj ja som tam pisala a nejem už nic ale ako moc ta tema nepomihla stvalo ma ze neviem ako sa s toho dostat a som z toho vonku ale za pomoci niecoho iného ani lekar ani tema

marry jane

áno a práve vtedy nie je od veci zájsTZˇk psychológovi. ako v poho, ja ti názor neberiem, aj ja mám ten svoj, kt. už poznáš, chodím sem kôli zdraviu a nei tu písať s svojich problémoch. a teraz, čo som si tu pozerala tie návrhy, tak ten sa mi nepáčil a zaujala som kk nemu postoj, takže si tak.