kategória psychologia, psychiatria

Príspevok v téme: kategória psychologia, psychiatria
00000000001

Ahojte o knihu mi nejde, ale podľa mňa by bodlo urobiť vo fóre ďalšiu kategóriu s názvom psychológia / psychiatria vzhľadom na to že mnoho tém je tu zameraných hlavne týmto smerom. Mnoho ľudí sa tu pýta na riešenie ich osobných (psychických) problémov a je to roztrúsené kade-tade. Myslím že by sa to ujalo veľmi rýchlo a pokiaľ nie tak by sa zas zrušila :)

marry jane

chodím tu často a už som si mohla všimnúť tie témy, kde sa radí a ako ok, nemám nič proti. s´´uhlasím aj s tým, že niekedy je prob. banálny a netreba hneDˇutekaŤ k psycholňogovi, lae sa jednoducho vykecať. ja len vravím, že je lepšie ak sa človek vykecá známenu človeku, ktorý ho lepšie pozná a vie mu aj lepšie poradiTˇ. proste niekomu, komu verí a môže sa naň spoľahn´=uť a nie´žiadať o rady od ľudí, kt. totálne nepozná. tí mu až tak dobre neporadia, kedže ho nepoznajú.

jajka001_

mary jane, asi tu dlho nechodis, vacsina zakladanych tem sa tyka osobnych a psychickych problemov alebo s nimi suvisia. je to preto ze malo ludi ma odvahu a cas vybrat sa k psychologovi, a dalsia vec je ze sa casto jedna aj o zdanlivo banalne problemy, ktore ale dokazu otravovat riadne zivot, obcas naozaj staci sa vykecat a ludia tu poradia, človiecikovi sa ulavi. ak je to vaznejsi problem, tak ho urcite nasmeruju k psychologovi.

marry jane

veľa ĺudňi má dnes psychické prob., vEď koniec koncov zravie nie je len fyzická pohoda, ale sociálna a duševná pohoda. ale nemyslím si, že riešiť tieto problémy je vhodné práve tu na nete. veď psychológom veľa napovie aj to, keDˇčloveka pozorujú pri rozhovore a tu ho ako môžeš pozorovaŤ? nijako, tu je to ťažké, preberať psychické problémy je Ťažké, ak to nie je tvárou v tvár. je veľa psychológov, kt. sú bezplatní a stačí im len zaklopať na dvere.

niekedy človek psychológa ani nepotrebuje, potrebuje sa len vyrozprávat´, ale tak to by mal ísť za priateľmi a blízkymi a nie na net k ľuďom, kt. ho vôbec nepoznajú a tak mu aj ťažko poradia.

ako je to môj názor, pokojne si tu založte takú rubriku, nebudem vás za to odsudzovaŤ, ale ja si myslím to, že také vážne veci by sa mali riešiť inde ako na fóre.