Som chora?

Príspevok v téme: Som chora?
lolita_BA

ahojte, mam 160 cm a 53 kil, co som pribrala tento rok, bo som vazila 45 kil.
už dva razy som si vynutila zvracanie, a mam pocit ze to musim robit zas,co mam robit??? je mi fakt z toho zle,mam pocit ze som strasne tučna,a najme ked sa povie nejaka poznamka ohladne postavy mam mindraky,prosim poradte mi co mam robit nemozem sa pozriet ani do zrkadla bez toho aby som si povedala ze musim chudnut.

lolita_BA

dakujem za prispevky,ja viem mam bulimiu,no presne aj u mna je to take ze vraciam kazdy vecer,ale priznavam si to, uz mam 48 kil ...ide to dolu vodou...no psychologa,nechcem aby sa to o mne niekto dozvedel,ale mama sa ma pytala,ked som hovorila nieco na stravu ze co som bulimicka?? vtedy mi to doslo,musis prestat...ale ako..

co uz ..

ale ja som neboola spokojna ani z 51kg ..stale som si prisla taka ista..mozno som nosila mensie gate..ale inak som to nevidela :(.. chcem mat aspon 49 kg ..ja viem ubija to cloveka ..stale dokola vidiet nedostatky ...ja som v debke castejsie ako v normale... nechcem uz ani chodit medzi ludi ..aby nevideli to aka som tucna ...chcem byt len doma .a utapat sa v tom ..ale viem ze takto sa zit neda lebo to nieje ani zivot ...ale neviem co mam robit.. chcem schudnut ..a potom sa to snad da vsetko do normalu .a ja budem zit ...ale teraz na to nemam ani naladu ani energiu :(-...a ty mas uz kolko bulimiu? hm bud rada ze mas priatela .a teda ze mas oporu!...smiem sa spytat kolko mas rokov? ty si mala predtym anorexiu?

vilaamalka

ja ta chapem, ja mam tiez bulimiu ako ty. Len som ti chcela povedat, ze vidis, ako sa to postupne zhorsovalo- najprv raz za mesiac, teraz uz raz za den... a za chvilu z toho kludne bude viackrat denne... Az vtedy si priznas, ze si bulimicka? Otvor oci! Ked to tak nechas a stale si budes hovorit, ved no a co, bude sa to len zhorsovat... a takisto po psychickej stranke.. Ver mi, viem o com hovorim, to nie je ziadna fraza... ja mam bulimiu a ovela dlhsie ako ty... a uz mi to riadne lezie na nervy, niekedy ma uz ani ten zivot nebavi.. lebo tak sa neda normalne zit. A chcem s tym prestat, ale neviem, vobec mi to nejde... :( A dievca ty mas 173 a ca. 60 kg? Ved to nemozes byt tucna!! Mas normalnu vahu.. Ja mam priblizne v takom pomere ako ty a vsetci mi hovoria ze som chuda, ze viacej nemam chudnut.. A takisto priatel mi zakazal este nieco schudnut, lebo muzom sa paci, ked je na zene nieco aj vidiet, chytit. A ja som teraz tiez spokojna, ked som mala 5 kg viacej tak nie ... Takze skus trochu realny pohlad na seba.. 50 kg je na tvoju vysku malo, jasne ze tolko nemozes mat, jedine ked sa vyhladujes na smrt a uz nikdy nebudes normalne jest.

co uz ..

mozno mas pravdu .. a co moze clovek povazovat za bulimiu? ked sa vyvracia raz za den .. alebo raz za tyzden .... neviem ... mno ono to je tak .. ja som asi pred rokom zacala chudnut schudla som 10 kg ..mala som 51kg 173 cm .. teraz som nabrala.. ZAS...no ja som uz aj pocas toho jak som schudla sem tam vracala ale to tak raz za mesiac .. len ked som sa najedla . vtedy som nejedla skoro nic....a potom to zacalo zacala som znova jest ..a naberat .. mam s toho debku ...a ta k som zacala vracat viacej ..vracala som 3 mozno 4 krat za mesiac ..potom sa to stupnovalo a bolo to 3 -4 krat za tyden .. a teraz v poslednom case/asi mesiac) je to kazdy vecer ..ale to je tak ze ja proste napr. mesiac vraciam ..a potom zas nic viem sa ovladnut ..ale ked aj ja si chcem niekedy dovolit niecoho viacej..a viem ze vzdy tu je toto..a vtedy som spokojna lebo viem ze si dam co chcem .a nepriberem z toho .. namne je vidiet vsetko, aj ked zjeb iba jablko..fakt nechutne ...je to take divne mozno tie prispevky moje... lebo niekedy proste chcem vsetkym povedat aka som nechutna .ale niekedy naopak nechcem nic riesit nic len byt ja a moj tuk ..a preto raz napisem vsetko ako je a nadruhy krat len ciastocne... aj tak si myslim ze som zdrava ..len som tucna ..a tam je pes zakopany ....ach mna sa aj tak neda pochopit .....

vilaamalka

no moja, hlavne ze v tom prispevku pred tym pises ze vracias skoro kazdy vecer ... a teraz zrazu uz len niekedy... koho sa snazis presvedcis, ze si ok? ... Asi hlavne seba, hmm? Lebo ok urcite nie si... a nas presviedcat nemusis... A este jedna vec.. to tvoje ospravedlnovanie si, ze preco to robim je tiez jeden z priznakov, vies? A nikde nie je napisane, ze bulimickou si az vtedy ked vracias viackrat denne! Je to hlupost co pises.

co uz ..

kocky nemam bulimiu vazne .. bulimicky vracaju niekolko krat za den.. minaju nosu penez na jedlo ja nie .. ja si niekedy proste len viacej nalozim a musi to ist von .. prezieram sa len niekedy ..a taktiez si myslim ze bulimicky maju slabe chvilky kazdy den .. ja ich mam len niekedy ..a ako hovorim co uz nemam byt tucna keby som nebola tucna nikdy by sa nestalo ze by som musela ist na WC... hm mozno raz znova dostanem tu silu a znova schudnem uzasnych 10 kg..ako pred rokom ..ach ale zatial sa to inak neda ..ale dakujem aj za takuto odp. aj to je nazor :) bojujte baby .. drzim prsteky kazdej jednej

VW

co uz: Bohuzial mas bulimiu a bude sa to zhorsovat. Radsej si to priznaj uz teraz a pokus sa s tym prestat inac ta to pohlti a ver ze potom sa s tym ovela tazsie bojuje.

kyblik.

takze si vlastne zdrava ked vracias len raz za den a este k tomu nie kazdy den, nie?
a co to potom je, ak teda nemas bulimiu, ale iba vsetky jej priznaky?

co uz ..

ja vraciam skoro kazdy vecer .. a nemyslim si ze mam bulimiu ... niekedy ked vecer nejem tak nevraciam ..a mylsim ze je to ok .. robim to len vtedy ked musim .. stravujem sa len to co je kvazi,,zdrave,, nekedy toho zjem nosu mam z teho debku a idem si zabehat zacvicit alebo tak .. neznasam svoje telo .. som tucna . keby som nebola tucna nemusim to zazivat je to moj problem . zapricinila som si ho sama tak za to budem aj trpet tak mi treba ..