Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach zo skoly

Príspevok v téme: Strach zo skoly
LuWka

Aoojte..chcel by som sa spýtať či sa dá dáko zmierniť strach zo školy...to čo sa už mne robí nie je možné...začnem sa učit a myslím hned na to ako to nebudem vediet a ako mi da inu otazku ktoru nebudem vediet...vzdy myslim na najhorsie a nedaa sa mi sustredit na ucenie...uz vôbec...a popritom sa mi na zajtra treba toho ucit hrozne vela...ale nie a nie sa sustredit...PROSIIIM POMOOOOOOOOOOOC

LuWka

Ved ja to vsetko viem...aj viem ze zajtra je posledny den ze by som sa mohla donutit ale ked chytim do ruky temu z nemciny tak mi je az do placu...no ja neviem co sa mi robi...hm tak jasne chapem to...najprv chyba zakladna potom stredna...hm...len keby si to clovek skôr uvedomil...joj len nech uz je po tom vsetkom...a DAKUJEM PEKNE...

sasenkaaaa

No nemusis mat zbytocne strach podla mna si skus predstavit to co bude po tom a to,ze co zazivas ty teraz zaziva kazdy clovek..,alebo zazil,si predstav ked uz sa nebudes musiet ucit,normlane ti to bude chybat,ja som teraz na vysokej a az mi chyba ten kazdodenny stres..,uc sa tak,ze sa ucis pre seba a ber t takze potom to uz raz robit nemudes musiet a poviem ti,naozaj ti to bude chybat....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach zo skoly - Fórum - ZDRAVIE.sk