otazka na zeny - zvecsie prs

Príspevok v téme: otazka na zeny - zvecsie prs
123typek

chcel by som sa spytat na vas nazor. pacia sa mi vecsie prsia tak D-ecka mi pridu akurat. Mal som holku ktora mala d-ecka a neviem je to velmi divne ale ked vidim mensie mi to pride ako keby tam nieco chybalo a preto sa chcem spytat na vas nazor co by ste povedali kebyze vam vas partner povie ze chce aby ste si ich dali zvecsit?? nemyslim tym po roku chodenia ale napr ked sa budete brat po par rokoch spolocneho zivota. je to podla vas az taka prehanana poziadavka ??? (mne osobne by napr nerobilo problem si dat spravit nejaku upravu kebyze to mojej polovicke spravilo radost)

technéciumTc

vieš darika, koľko ľudí toľko názorov....

a s blbosťou poniektorých sa nedá nič robiť, ako povedal albert einstein:)

darika

Techny
mas pravdu a nie si sam z chlapov co takto premysla.Sama som sa opytala manzela,ci by on do9kazal zene take nieco povedat,pytala som sa svagra a obaja sa zhodli,ze keby im ta zena povedala nie,viac by sa za nou neukazali.Od hanby.Ale ze su kadejaky a my to riesit nemusime.Vraj nech jej to len povie,navrhne a uvidi.Takze ja uz neriesim,pretoze som zavistliva zenska,ktora ma averziu na chlapov.Tak nejak som sa o sebe docitala.Ani to neriesim.Odpoviem a zase mu nahram.Hlupaci ma nikdy netrapili.

schelby

typek, no jedine co by som ti poradila je, aby si sa teda pozeral iba po prsnatejsich. Neberiem ti to, ze s ati take zenypacia, ved je to normalne, niekomu sa zase pacia uplne stihle, niekomu baculky, tak tebe sa pacia vňcsie prsia. Ale druha vec je, ze by si partnerku poziadal aby sla na plastiku prs. Myslim si, ze ziadna zena by urcite neskakala do vysky od radoti, keby tato poziadavka prisla, urcite by ju to ponizilo a hlavne zeny pred muzmi o svojich komplexoch nehovoria, takze keby ona mala z toho komplex a ty by si to este takto zaklincoval, mohol by si jej uplne znicit sebavedomie. Najlepsie riesenie pre teba by bolo hladat babu s takymi prsiami ake ti vyhovuju aby ich mala od prirody a nemusel si ju posielat na plastiku. Alebo ze by si natrafil na zenu, ktora by na tu plastiku chcela ist sama od seba dobrovolne. :-) asi by to inak kazdu jednu ranilo. No co uz. Je pravda, ze ked milujes, tak milujes aj s nedostatkami a chybami. Ale ak to nedokazes, tak hladaj len taku aka ti vyhovuje po vsetkych strankach.

micaa

Lenze ak mas niekoho rad tak mas rad aj jeho nedostatky... Nezacnem predsa chodit s niekym kto sa mi nepaci a tebe sa nepacia male prsia, tak s takou babou sa radsej nedaj ani do reci.
Ani jedna z nas tu nenapisala ze by to podstupila, takze preco si myslis, ze niekto by to pre teba urobil... Aby si ty bol stastny.

micaa

ano mas pravdu, da sa to aj tymi kmenovymi bunkami, lenze na to treba mat dostatok tuku na odobratie z inych partii...
Chapem ze sa ti pacia prsnatejsie, ani ta preto neodsudujem (ved kazdemu sa paci daco ine). Len sa mi zda strasne sebecke ziadat niekoho o podstupenie hocijakeho zakroku.