AKUPUNKTURA A VLASY

eo

sweet lolitta
Acupunctura je velmi ucinna.
Ake posilnenie vlasov myslis????
Mozno acupuncturu ani nepotrebujes.
Vlasy indikuju vela inych a roznych .....
Napriklad /nedostatok mineralov,poruchy stitnej zlazy,hormonalne porochu.....
Ake pouzivas produkty ???Mozno nie su vhodne na tvoje vlasy?Vlasy su poslene na rade v tele co dostavaju zdroje vitaminov a mineralov.A su jedny z prvych co ich dokazene poskozdovat.

:katarína:

no ved ano, keby som si bola ista, ze to naozaj zaucinkuje a pomoze na 100%, tak mi nie je luto tych penazi. ale neviem, pocuvam vela nazorov, jedni tvrdia, ano, ucinkuje, pomaha a druhi, ze je to blbost a su to vyhodene peniaze. takze pokial si nebudem istejsia, pockam si, lebo taku sumu investovat mozno len tak do vetra by mi bolo naozaj luto

:katarína:

ahoj, sweet_lolitta, aj ja som sa isty cas pohravala s myslienkou vyskusat akupunkturu. potom som si vsak nasla jedneho akupunkturistu a ked som si pozrela jeho cennik, skoro som odpadla. tie ceny boli nehorazne vysoke a to som bola prekvapena, pretoze tam sa pisalo o tom ako je najskor povinne nejake vstupne vysetrenie a uz len to samotne stalo velmi vela, no a podla neho postupujes na rozne dalsie akupunktury, takze dokopy by ma to vyslo fakt nehorazne vela, tak som to nakoniec vzdala