Gyntima čípky

Kiks 1234

ahoj prosim pomozte mi mam 14 a mala som 4. menstruaciu a odkedy skoncila mam taky zeleny vytok a svrbi, obcas pali ma vagina ku gynekologovi nechcem ist a ani si nechcem kupovat tabletky ani kremy prosim poradte mi

blondula

silviklh.....ano tie! neviem preco mne sa stalo nieco take.som sa liecila na kvasinky a lekarka mi povedala,ak douzivam lieky,mozem vyskusat tieto tabletky ako nejaku prevenciu.vytok som mala normalny priesvitny,ziadne problemy az zacal ten zapach.zo zaciatku to nebolo take zle,ale ku koncu hroza !!!! sla som naspät k lekarke a povedala,ze to uz nemam brat....odvtedy to neberem.aj tieto cipky som skusala,ale vzdy mi to vytekalo ked som to najmenej chcela :DDDD

silviklh

blondula nemyslis nahodou Candivac tbl?desat dni,poto mdvadsat dni pauza.....? podla mna su vyborne,mne pomohli,vybrala som jedno balenie(na tri mesiace) a to bolo pred vyse pol rokom a odvtedy nic.a vtedy stale.

akinom007

Ano je to normalne a hlavne logicke ze kazde cipky vytekaju! len niektore viac , niektore menej. Mozes byt rada ze Gyntima vytekaju aspon na "prisvitno" su ja neprijemnejsie cipky. Celkovo ja Gyntimu nemozem stipu ma nehorazne zvonka ked vytekaju ani nemozem povedat ze by pomahali

Laurina22

Ja si cipky nedavam!Nikdy mi nepomohli,vzdy som sa citila ako pocikana,este mesiac som mala vsetko podrazdene,cipky odmietam!

blondula

uz som to tu niekde pisala.ja som mala raz nejake kvasinky a lekarka mi odporucila ako prevenciu tiez nejake tabletky.neviem ako sa uz volali ale brali sa ako HAK.21 dni,potom 7dnova pauza,v takej fialovej skatulke boli.uz po prvom blistry som zacala citit podivny zapach,som myslela,ze je to normalne.v druhom blistry to bolo uz horsie a sla som zase na kontrolu.zevraj som to dostala z tych tabletiek ! uz neberiem preventivne ziadne blbosti.a aj tie cipky mam odskusane a nic moc...ked nieco mam,radsej idem na kontrolu a mam pokoj...

vivi175

Dobrý deň. Prestala som brať antikoncepciu a po mesiaci mi priateľ povedal že pri pohlavnom styku ked navlhnem cíti zápach. Počas antikoncepcie sa mi to stalo len ked som bola chora, resp.prechladnuta.To je zvlaštne na tom že ja to necítim a neviem čo mám robiť.Nemá niekto podobný problém?Ak áno poradte mi, Vdaka

waris

preto vyteka ten cipok, lebo obsahuje ucinnu latku a pomocnu latku-capikovy zaklad...ucinna latka sa vstrebe a capikovy zaklad vytecie von...mam s tym skusenosti , pracujem ako farmaceuticka laborantka a pripravujeme capiky denne...

odpovedam

Amyy, aj ked je tvoja gynekologicka na dovolenke, MUSI ju niekto zastupovat. Tak skus radsej predsalen zajst za lekarom.

akinom007

po zavedeni cipku si treba dat na noc vlozku a rano uz bude stacit intimka teda pri gyntime to atk robim lebo ta dost rychlo vyteka pri niketorych cipkoch treba velku vlozku aj cely den, inak gyntima je dobra len ako prevencia nie ked uz mas nejaku mykozu ci bakterialny zapal, takze LEN ako prevencia pripadne po douzivani antimykotickych cipkov od gyn. po dobrati mozes dat Gyntimu lebo niektore cipky co liecia mykozu nicia prirodzene posvove prostredie