Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa nalicit?

paskuda_

vevericka, hnede tiene mam najradsej. Ale licim sa tak kazdodenne. Osobne si myslim, ze pri zelenych ociach sa neda nejak prilisne experimentovat, nezda sa ti? radsej by som brala hnede :)

vevericka

Podla mna nemusis az tak prisne zladit licenie s farbou siat, a ak, tak len v naznaku. Neutralne hnede licenie je tiez pekne, ked do vonkajsieho kutika das tmavu hnedu, v kutiku o cosi svetlejsiu a niekde do stredu oka naznak farby, ktoru mas na satach. Tiez to mam odskusane, aj ja mam zelene oci. Ale sama musis skusit, co sa ti k tomu najviac bude hodit.

Mimi323

ak mi daš svoj mail, tak by som ti poslala foktu, kde som takto naličila sesterku, možno by ti to pomohlo. škoda, že tu sa nedaju hodiť fotky...

Mimi323

Ťažko radiť, keď sme nevideli teba ani šaty. Ja by som sa naličila na fialovo-čierno. uplne svetlý tieň do vnutra oka, na stred viečka svetlo fialový, alebo aj pekný ostrý fialový a do vonkajšieho kutika oko vytieňovať až do čiernej. Fialova farba vyzdvihne zelenu farbu očí. Ale neviem koľko tej červenej máš na šatách, lebo ak veľa, tak tá fialova neviem či bude pasovať a tak by som ju nahradila ružovým tieňom.
v každom prípade by som išla do čiernych očí a pokojne večerné líčenie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa nalicit? - Fórum - ZDRAVIE.sk