Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zúfalka

Príspevok v téme: zúfalka
zúfalka

ahojte, chcela by som sa spýtať, či niekto nepozná nejakú účinnú metódu al. mastičku na jazvy po znamienkach, mám 2 na tvári už vyše roka a pol, chcela by som vedieť, čo by ich trošku mohlo vyplniť, aby neboli také viditeľné + jednu mám aj na nose, kde mám žial aj popraskané žilky, z čoho mám dosť červený nos, používala som už rozne krémy , ale nič nepomohlo ani na žilky ani na červenanie, ak máte niekto skúsenosti s týmito problémami , dajte mi nejaké rady, alebo domáce triky. dakujem

AdamKrt

Mne lekar odporucal po extrakcii znamienok nejaky lioton gel a podobne, potierat si to. Ale asi pre rychlejsie hojenie.

Nemam to sice na tvari /ale onedlho budem mat aj tam/ a planujem si tam davat nechtikovu tinkturu /alebo nechtikovy olej, mast/, ci repikovu.

Na krytie nedostatkov pleti inac mozes pouzivat aj taky krem farby pleti, tusim Dermacol.

majočkaaa

hej svedske kvapky su na jazvy dobre, ja som ich tiez pouzivala na jazvy po operacii clenku, ale pocula som ze to treba s nimi hned kym je jazva este cerstva, a ze to treba v kuse kazdy den aspon mesiac robit...

svecaky

na jazvicky sa davaju švedske kvapky...je to prirodne,dostat v lekarni a poviem ti ze dost pomahaju....ja som presne pred rokom strasne padla na tvar na korculiach na hradzi....poviem ti ze som vyzerala ako Yeti...ale nastastie sa to pekne zhojilo,chrasty odpadli ale jazvicky som mala ešte take male...mama mi poradila svedske kvapky a zlepsilo sa to...vyskusaj...ono ti to nema ako uskodit,len pomoct

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.