Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krcna chrbtica

Príspevok v téme: krcna chrbtica
soooonja

Ahoj,chcem sa opytat,ci by mi vedel niekto poradit.Mam uz dlhsiu dobu problemy s chrbticou a bola som na MR krcnej chrbtice,kde mi zistili,ze mam diskopatiu v pociatocnom stadiu a paradoxnu krcnu lordozu v hornej tretine C chrbtice.Chcem sa opytat,co s tym mozem robit?Je dobre cvicit?Ked ano,ake cviky,alebo mam opat navstivit odbornika,aby to zhodnotil?U mna je to problem uz dost dlhu dobu,dokonca mam problemy aj s Th chrbticou,kde mi zistili Schmorlove uzly a pociatocnu deformacnu spondylozu.Ale moja lekarka to zhodnotila tak,ze to ma vela ludi,tak si myslim,ze to iste mi povie aj na tu krcnu chrbticu.Rada by som vedela,ako by som si mohla pomoct mozno aj sama-cvikmi,alebo comu by som sa mala vyhybat a tak.Dakujem pekne za rady.

mjannik

najlepšie by si urobila,keby si vyhľadala akupunktúru,aj stredne dobrý akupunkturista by ťa mal na 2-3 sedenia uvedeného problému zbaviť

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krcna chrbtica - Fórum - ZDRAVIE.sk