Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnovka od 1.7.

Samuela

Lenka79, gratulujem.. Inak holky, celkom ma to baví vymýšľať čo na obed:) Ten tábor som prežila, už dúfam bude len dobre. Držím nám palce.

tanicka-ke

ja som sa nevazila este, ale uz vidim vysledky. a ani som poriadne necvicila. a dokonca ma aj kolegyna pochvalila. nie je to velmi vidiet, ale je! =)

queen.emka21

Ahojte kocky. Tak ja som zacala asi 2 dni skor ako vy, ale mali sme dvoje promocie a celovikendovu oslavu na chate s celou rodinou, cize som 3 krat porusila, ale aj napriek tomu mam 2.5 kg dole. Aj ked ja sama to na sebe necitim........ :-(
no od zajra snad porusovanie konci a kilecka pojdu skor dole. Uvidime

tanicka-ke

no holky, pochvalim sa vam... 7 a 8 dne kriza.=))
zjedla som chleba s karickou, a chleba s pastekou. mala som strasny pocit, ale moja chyba. nezasobila som sa potravinami skor a pocas dna ich nebolo kde kupit. dnes idem dalej, mam bielkoviny. na ranajky 2 broskyne, obed bude kuracinka s ananasom.
a dokonca sa mi aj pokazila digitalna vaha. posledny krat som sa vazila tesne pred dietou, ked som si chcela zapisat zaciatocnu vahu. ale nevadi. v oprave bdue nejaky tyzden, aspon sa nebudem vazit kazdy den a budem mat lepsi pocit ked uvidim trosku vacsi ubytok hned na prvykrat. dufam....=((

lenka79

www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk
inak staci si do googlu napisat 90 dnova dieta a je to, zaklad je vediet kedy mas co jest, lebo aj tak podla tych receptov co su v knizke urcite varit nebudete a kazdy mame ine chutky a inu fantaziu, takze ked pochopite, co kedy mozete jest tak si rychlo nieco dobre vymyslite. Pekny den

lenka79

kocky opravujem nie ked sa cvicenie zastavi ale ked sa chudnutie zastavi a chodim kazdy stvty den na zmrzku, lebo torty moc nemusim.

lenka79

ahoj tanicka-ke dodrzujem presne nejem vobec pecivo aj ked pisu, ze krajec chleba, tak nic taktiez si nedavam vyvar a da sa povedat, ze dodrzujem ak sa do prehreskov nerata biele vino, kto som si asi 3 krat pocas diety dala. S tym cvicenim je to tak, ze teraz si dam sem tam pilates ale chodim vela peso a chystam sa od polovice jula zacat cvicit, lebo nechcela som hned aj dietu aj cvicit, lebo ked sa cvicenie zastavi, tak cim sa potom nakopnes?? takze pekny den

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnovka od 1.7. - Fórum - ZDRAVIE.sk