90 dnovka od 1.7.

zuzana19

baby, ako to ide? :-)
a aj cvicite nejako? ja chodim kazdy den na bike, 25 km..ale dnes je nenormalne nizky tlak a som nejaka ospala

Majushka

do pekla:Dja som aj vcera porusila,ale pokracujem uz si na toto budem davat bacha a vydrzim 88 dni bez prehreskov:)

liah

weronika budem rada ak mi to posles na mail, budu tam aj nejake recepty?:-)
takze ak som to z toho dobre pochopila kazdy den na ranajky nic ine len ovocie ano? a vlastne to co si urobim na obed mam aj na veceru, super aspon nebudem musiet varit na dvakrat:-D a este mi nie je jasne toto:
je na mne kedy si dam ovocny den, kedy uhloderivatovy, kedy bielkovinovy? alebo je to ze vpondelok uhloderivaty, utorok bielokoviny a takto sa to opakuje cely 90 dni, alebo si poviem dnes mam chut na cestoviny, zajtra si dam bielkoviny...?

bianka...

ja som uz tych dalsich 90 dni nedodrziavala,kedze som otehotnela :o) pocas tehotenstva som pribrala 18 kg,po styroch mesiacoch mam 8-9 kg dole,a kedze uz nekojim,co ma velmi mrzi,tak chcem dat dole zvysnych par kileciek...
a od pondelka som sa dala na lynfodrenaz tak urcite mi to spojeni s 90 dn.pomoze :o)

v tabore bude tazke odolat...my mame krstiny v nedelu,ale pondelok pokracujem dalej...

weronika1

samuela... podľa mňa sa to dá zvládnuť aj tam... nemusíš jesť predsa všetko tak, ako to je v knihe...trochu si to pomeňa zjec to, čo ti vyhovuje, a snaž sa čo najviac dodržiavať potraviny, ktoré sa majú variť v daný deň... A ak sa to fakt nebude dať, tak to preruš a potom začni odznova..., hm? :D držím palce...

Samuela

Bianka, super, 12 kíl by mi stačilo, aj keď by som chcela vydržať 2x 90 dní, lebo vraj potom sa zmení metabolizmus a to ja potrebujem...

Samuela

Ach ľudia, idem s deťmi do tábora na 5 dní, tam sa to nedá držať, čo teraz? Pokračovať potom, či začať odznova? Poraďte. Inak dva dni máme za sebou a ja mám 2 kilá dole..