Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dostanem pokutu?

Príspevok v téme: Dostanem pokutu?
Bambus

Uz 8 mesiacov nemam platny obciansky. Lenze bola som v nemocnici a potom som dostala hroznu alergiu, cize som bola neuveritelne vyhadzana a stale som musela nosit taky specialny krem na tvar, po kt. ostaval taky biely filter. Ani teraz to neni bohvieco,ale ja sa tam bojim ist, co mi povedia. Ked som este v januari chcela, neboli pre zmenu kolky. To je jedno. Dostanem pokutu:(?

bambus

jooj dakujem jatymi12...pojdem a budem bojovat za seba:)
ale ten druhy prispevok ma vylakal, ze 100 eur a vyssie:(

no.ano

Na stránke ministerstva sa píše, že je to pokuta od 100 eur vyššie, záleží na tom, ako dlho je OP už neplatný...

jatymi12

bambus - pozri - ty sa nemôžeš báť tam ísť.Ty si taký istý človek ako je tam tá žena alebo muž čo robia z tými občianskými. normálna vec, ty si vtedy bola a oni nemali kolky, to nie je tvoja starosť ale ich, a keď si potom ochorela tak si tam fakt nemohla ísť. Možno by bolo dobre, keby si mala nejaké potvrdenie od lekára...Skús ho poprosiť, lebo potom by sa ti to lepšie argumentovalo, ale máš ústa, tak sa musíš vedieť brániť, lebo ti potom každý bude brnkať po nose. Len sa neboj, myslím že pokutu nedostaneš, ale nemôžeš pôsobiť ako vystrašená myška, lebo vtedy si s tebou ľudia robia čo sa im páči.
Nechcem ťa uraziť, hovorím ti to preto, lebo aj ja som mala takéto problémy. Kde som prišla, tam sa každý do mňa navážal a pritom som mala pravdu ja.Treba si to len presadiť.Držím palce

Vyčerpávajúca odpoveď, čo???
:-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dostanem pokutu? - Fórum - ZDRAVIE.sk