Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikonova podprsenka

Príspevok v téme: Silikonova podprsenka
Ema132

na internete som nasla silikonovu podprsenku, vyzera to dost dobre, hlavne do triciek "bez chrbta" tak sa chcem spytat, nenosite niekto taku? je vhodna aj pre mensie prsia..? a urobi im dobry tvar alebo nie..? a nemyslim, vypchavky silikonove, ale podprsenku...tu je na nu link:
--Odkaz odstraneny--

Lucka24

Ahojte dievčatá, mám tiež Nubru, bezšvovú a som veľmi spokojná. Dodržala som návod a držala mi celý večer ako pribitá. Pre mňa zatiaľ naj silikónová podprsenka. Kúpila som si aj čistiace tampóny a mydlo a dávala si ju na odmastené prsia. Je možné že aj v tom bol rozdiel. V každom prípade ju odporúčam :)

M 25

blondula v tom som problém nevidela, skôr ten pot pod ňou a šup dole :D keby sa človek cez leto nepotil, tak by vydržala..

Blondula

M 25 ... aj ja som po nej pokukovala,ale ked som videla ten navod,ako sa to cudo "oblieka",hned ma to preslo :D sak to sa len ciciky k sebe zlepia a nema to ani kosicek,takze je len otazka casu,kedy to vystreli v najvhodnejsi cas :D

M 25

Blondula, ja mám doma presne túto, vyšla ma 40e a vydržala mi tak 10minút :D také menšie faux-pau... tak som si ju nakoniec musela dať dole a chodiť naostro :D

blbosť .. hned sa odliepa a to bola nová .. dodržala som všetko ... :D

Blondula

baska.... a je dobre tu nubru nosit aj v hoorucavach ked sa clovek poti ?? lebo som nieco zazrela na nete,ta podprda sa "lepi" na suche prsia :D bo to by bol riadny trapas keby sa mi to z jedneho cicku odlepi :D

Baska25

Mam tiez silikonovu podprsenku Nubra a som rada ze som objavila produkt, ktory funguje a drzi tak ako by som ocakavala. Akurat je dolezite dodrziavat navod na pouzitie. Cena je trosku vyssia nez pri inych produktoch ale stoji za to. Som velmi spokojna a odporucam tuto znacku dalej :)

iqshow

link sem nejdem dávať aby som neporušoval pravidlá, odporučujem shop astratex vygoogli si to tam máš podrobne vysvetlené všetko, obchod je slovenský čiže s reklamácia neni problém, ak tak začni využívať google tu viac odpovedí asi nedostaneš.

Milka1983

Vyskusala som viacero vyrobcov a najlepsie silikonove podprsenky su jednoznacne z obchodu - Odkaz odstránený -. Su o vela lahsie ako ostatne samolepiace podprsenky a fantasticky drzia. Maju ich vo viacerych farbach a vzoroch. Mozem vrelo odporucit.

anika123

ja si chcem tiez taku kupit, len neviem ktorym webstrankam mozem doverovat a v obchode u nas to nemaju. nevie niekto o nejakej?

Nelina27

Je to dobra vecicka, ale ako pisala liana, len tak v tricku nebude dobre drzat. ja si ju davam normalne do podprsenky ked chcem vycarovat plnsi dekolt alebo do siat bez ramienok, ktore vsak maju spevnenu cast prs alebo korzet. a treba kupit spravnu velkost kosika...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikonova podprsenka - Fórum - ZDRAVIE.sk