Skúsenosti s HAK MERCILON!

nis

pre kolegyne ktore tvrdia ze krava je ta co priberie : ked mas neprekonatelnu chut do jedla...mas pocit hladu..a ak mas pocit hladu tak si povies ze sa musis najest...moje telo to zacalo viac ukladat..a aj co som nepapala vela som sa nafukla jak balon...ano z mercilonu..kazde telo inak reaguje

payton

Cavte,

mercilon beriem rok,balenie je troxa drahe, suhlasim, ale co sa tyka nadvahy nefunguje to,nema na to ziadny vplyv.

dancaBB

lucka to ze s ty pribrala to je tvoja chyba...to tvoje telo tak reagovalo...to nemozes napisat ze neodporucas..to je kravina...vy sa vobec nevyznate do toho co berete preboha?

LuCka 789

ahojte :D aj ja som brala mercilon a teraz som prvý mesiac brala yadine... strašne som pribrala z mercilonu a preto som ho aj vymenila ... ja osobne neodporičam mercilon lebo som začala strááášne vela papať a pribrala som 8 kg :D

lulul

ahojte, tak ja beriem mercilon uz 10 rokov, ale prave rozmyslam ze si ju zmenit,po dohode s mojou novou gynegologickou. pretoze som od nich pribrala, zacalo mi velmi chutit papkat. inac na bolesti od menzesu, a na akne mi mi to pomohlo.

babusenka

neviete mi poradit prechdzam na mercilon Hak,,ze ci mam zacat brat nove balenie mercilon v den menstruacie alebo normalne pokracovat po 7 dnovej pauze?dakujem

pigi21

Caute, mavam strasne bolesti a krce v bruchu pri menzese a tiez bolesti v oblasti kriznej chrbtice v prve 2 dni. Doktor mi predpisal mercilon. Mám ho zacat uzivat v prvy den. Myslite, ze to zaberie hned a nebudem mat bolesti? diky