Skúsenosti s HAK MERCILON!

janka

ja mam s mercilonom strasne zle skusenosti.ci priberiem je mi fakt jedno, len ostatne vedlajsie ucinky, to je neskutocna hroza> pocity na zvracanie, bolesti brucha, hlavy a NAJHORSIE co moze byt su tak caste zmeny nalad, vybuchy, nervozita, ktore vplyvaju aj na moje okolie.. fakt tieto mi nesadli, uvidim, co povie moje telo na dalsie.. a priznam sa uprimne, ze ani moc nemam chut robit zo svojho tela "experimentalnu labosku"..

maťa33

cawky, zacala som uzivat HAK mercilon, prave vcera mi skoncilo prve balenie... ake mate skusenosti s touto antikoncepciou? ma nejake vedlajsie ucinky?? ja som si na sebe vsimla zmenu nalad a obcasne spinenie.... je to normalne? poradte, dakujem....

barborazv

ahojky..ja uzivam mercilon 8. mesiac a nepribrala som po nom ani gram. jedine pribratie je kvoli vianociam =))
myslim si je individualne ako komu ktory typ HAK vyhovuje.

zuzulka :|

Ahojte.....chcela by som sa spýtať.Mám predpísaný mercilon ale zistila som že máme v rodine trombozu,má ju babka,mama ale u mňa sa ešte nevyskitla.Môžem ho užívať???Diky

misheel

90 percent vsetkych antikoncepcii vplyva na hmotnost t.j. priberanie....nevidim zmysel v castom meneni antikoncepcie kvoli vahe

vm

Ahojte!Tak ja som brala Jadine asi len tyzden,lebo moj organizmus ich nejak nechcel prijat.Teraz mi lekar predpisal Mercilon,ale bojim sa,ze priberiem,budem ich brat sice len mesiac,potom prejdem na Yasminelle,ak mi sadne.Myslim si vsak,ze z hocijakej antikoncepcie sa da pribrat.Zalezi ako komu sadne.

lilinka6666

ahoj,.nevie mi niektora z vas poradit??mercilon je moja prva HAK,.. zacala som uživat v prvý den cyklu ,.ako budem mat teraz menštr,? teraz hned po vysadeni alebo bude chvilku trvat kým sa mi to upravii??

lilinka6666

stava sa casto pri uživani mercilonu,že priberiem ?? lebo nejak sa mi zda že sa mi zväčšila chut do jedla,.. :(:(

lilinka6666

začala som s uživanuim mercilonu pred dvomi týždnami,..po akej dobe zacne byt uplne ucinny a nemože sa stat žiadna ´´nehoda?´´