Skúsenosti s HAK MERCILON!

jess

ja uzivam mercilon teraz 5 mesiac a pribrala som nejake kg nie moc (3,5kg) ale rifle su mi dost tesne... :( takze ju asi vysadim

jitka226

Ahojte, ja užívam Mercilon a chcem si pred dovolenku skrátiť 21 dňový cyklus, ale neviem či to pomôže, či dostanem menštruáciu skôr alebo normálne?! Vie mi niekto poradiť?

;o)

Ja uzivam Mercilon skoro 5 rokov. Nemam s nim najmensi problem. Akurat, ze sa neviem zbavit sustavneho vytoku (niekedy slabsi, niekedy silnejsi). Gynekologicka mi spravila vselijake laboratorne testy (stali ma cca 1500 Sk) a podla vysledkov je vsetko OK. Takze uz dlhsi cas uvazujem nad tym, ci to nemoze byt prave z Mercilonu. Ale inac vsetko v pohode :)

anuška

Ahojte! Mercilon som brala pred rokom, ale musela som ho vysadiť,lebo mi veľmi stúpol tlak a skončila som na pohotovosti a následne v nemocnici. Zakázali mi brať akúkoľvek HAK,lebo si môžem vážne ublížiť.

miška

Mercilon sú dobré antikoncepčné tablety. Ja som používala JADINE boli vynikajúce, dokonca sa mi po nich zväčšili prsia, ale kvôli cene som ich zamenila za Nowynette. Bola to najhoršia antikoncepcia akú som mala. Bolela ma hlava, brucho, mala som pocity na zvracanie. Výborné sú aj náplasti, ale tiež cenovo drahšie. Takže Mercilon môžem vrele odporučiť. Je dobrý. Ziadne priberanie, nevoľnosti. Miška

kaluzh

ahoj..uz to budu dvar oky co uzivam mercilon a tieto tabletky si nemozem vynachvalit... ine som ani nebrala..ale bala som sa pretoze na moju sestru posobili vsetky zle sice ona mercilon nebrala..takze viva la mercilon :)

elfka

ja som brala mercilon 2roky a nemala som ziadny problem. nepribrala som, menstruacia mi chodila na hodinu presne a zvysila sa mi chut na sex. vysadila som ho a menstruacia mi meslkala vyse mesiaca a zhorsila sa mi plet. teraz mam na 6mesiacov predpisanu diane 35 aby sa mi upravila plet tak uvidem co to bude robit a potom sa kludne vratim k mercilonu. mne velmi pomohol, mala som predtym nepravidelnu menstruaciu.

basenka

Ja uzivam Mercilon uz rok, predtym som mala Loette, tie vsak prestali vyrabat...skoda.... ale medzitym som mala mesiac Novynette, mala som s nimi problemy, navaly tepla, triaska, uzkost, dozvedela som sa, ze to len nejaka nevydarena kopia, tak som presla na Mercilon, je super, odporucam, aj ked kazdy sme iny

asti

ja som vysadila na styri mesiace - od augusta do decembra -a kramy som mala ako maju byt..teraz som znovu zacala uzivat, a nevidim na sebe ziadne negat.ucinky. Je to chemia, hormony, urcite to pre telo nie je prinos, ale nemozem byt tehotna neplanovane..mne ide o to..