Eminem

harmonia

tak mna určite zaujímajú texty a Eminem má teda veľmi hlboké a zmyselné texty. Mňa veľmi napríklad oslovil \\\"mockingbird\\\" o jeho rodine atď. Rozhodne jeho všetky pesničky majú \\\"skryté významy\\\" a hlboké texty. A obdivujem jeho anglinčtinu ,ako sa vie pekne zahrať so slovíčkami. Je to legenda ;) taký rapper sa už nenarodí, s tým som si istá

harmonia

tak mna určite zaujímajú texty a Eminem má teda veľmi hlboké a zmyselné texty. Mňa veľmi napríklad oslovil "mockingbird" o jeho rodine atď. Rozhodne jeho všetky pesničky majú "skryté významy" a hlboké texty. A obdivujem jeho anglinčtinu ,ako sa vie pekne zahrať so slovíčkami. Je to legenda ;) taký rapper sa už nenarodí, s tým som si istá

Franky

POsudzovat Eminema,ked ho ani nepoznáte sa mi zda dost smiešne,neberiem nikomu jeho nazor, ale Eminem nemal priliš štastne detstvo,ked žil sam so svojou mamou a bratom a otca v živote nevidel,s rodinou sa často stahovali a on často menil školy takže mal problem zoznamovat sa s novymi kamaratmi.Aj napriek tomu že mal problemy s policiou a takisto so svojou priatelkou Kim...ktora sa pokusila o samovraždu, aj napriek tymto veciam je to ten najlepši reper všetkych dob aký existuje a som rad že tvorí hudbu aku nedokaže vytvoriť žiadny človek na svete,mam rad jeho albumy a držim mu palce aby ich vydal čo najviac. A je mi uplne fuk ze tato debata je o zdravi...