S priatelom 2 roky! Aké prekvapko keď máme takéto podmienky....potrebujem fantaziu

Príspevok v téme: S priatelom 2 roky! Aké prekvapko keď máme takéto podmienky....potrebujem fantaziu
n,...

Ahojte ja budem s chalanom 2 roky.. pekne:) On mi dal ako prekvapko ubytovanie v Tatrach v aquaparku na 4 dni takže tam budeme mať aj výročie.... chcem aby tento den mal vrytý navždy.. chcem aby to bol pekne naplánovaný večer.. chcem si kuupiť sexi pradielko... jahody šlahačka môžu byť?, chcela by som kupiť si aj podvezky... viete také čierne ale neviem kde by som to kupila .. alebo čo by som eštemohla takého spraviť? dakujem

n,...

určite pôjdeme aj do mesta. a v centre sa potom popytam na tieto aktivity čo si mi tu popisala no tak to si mi pekne priblížila chalan má veľmi rad bowling.. tak asi aj tam zájdeme:) už len aby počasie vyšlo dakujem :)za rady

n,...

lenuliatko presne toto som na začiatku myslela:D:D:d ten podväzok na jednu nohu:D:d čo si teraz napisala to svadobneozdoby:D:D:D tak to som myslela len čierny ale asi radšej budu lepšie ty silonky no baby dakujem vam pekne zarady.. dufam že ten večer bude fakt pekny:)

lenuliatko

:D no ja toto vobec anize netusim.tiez stym nemam problem.ved vyskusaj a uvidis.ak sa nebude tomu branit tak preco nevyskusat.ved to je aj tusim parfumovane nie?pocuvaj a mozete aj zajst do kina keby ste sa nudili.do maxu.to len tak napad.a v centre je perfektna cajova kde si lahnes a lezis.zazvonis na zvoncek a vyberies si nejaky fajny caj ale vodnu fajku.alebo v maxe je aj bowling a lezeckja stena.
to len kebyze sa vam nechcelo stale trcat len na izbe.ale v aquaparku je co robit.ja uz sa tam tesim ked tam pojdeme.

n,...

liana28 ak by si nižšie čitaa tak by si pochopila že ja som mislela to čo mavaju nevesti ale baby mi to tu pekne vysvetlili...

a myslela som lubirg. gel.. len nevie či to nebude aj ako zbytočne keď ja z vlhkostou nemám problém.. či by to neprekazalo keby to bolo až moc vlhké počas..... či nie? či by bolo väčšie hranie?

lenuliatko

www.svadbaonline.sk
myslela toto.toto je taky svadobny podvazok.na jednu nozku.
no a asi nevidela podvazky ved ked to nenosila nikdy odkial ma vediet ake druhy su?

liana28

Na jednu nohu? Prosim Ta o com to rozpravas? Si v zivote nevidela podvazky?
Podvazky si pozri na www.luxusnepradlo.sk
Samodrzky su pancuchy - na obe nohy...
Inak ja obycajne pancuchy uz vobec nenosim, samodrzky su perfektne aj na bezne nosenie, do prace a tak. Su prakticke, pohodlne... A radsej investujem do drahsich, nie tych ala tesco... Naozaj je medzi nimi rozdiel !!!! Do kvality sa oplati investovat.

lenuliatko

ja tiez na masaz pouzivam normalne telove mlieko.a mam aj nejake chladiace to manzela vkuse stym masirujem lebo ho boli chrbtica casto.
a lubrigant vobec nepouzivam :) nejako sme este nemali prilezitost :D

micaa

a aky gel myslis? Na masaz alebo lubrikacny? Ja na masaz pouzivam obycajne telove mlieko co pekne vonia a lubrikant kupujem v drogerke. Alebo aj v tescu ich maju :D... Durex play napriklad.

lenuliatko

no takto..ked vyjdes z hotela pojdes smerom k hlavnej ceste.a tam do prava po chodniku popod most a uvidis na lavej strane velku budovu to je banka alebo poistovna tusim no a hned pri nej je to trhovisko take stanky s cerstvym ovocim.len si zapametaj ze musis ist popod most a potom prejst na druhu stranu k tej poistovni ci banke.uplne jednoduche.poprad je totalne jednoduche mesto.no a ked dojdete teda vlakom do popradu zavolajte si radsej taxik.nie je to velmi daleko takze taxik nebude drahy.ale lepsie je ak vas tam odveziete ako by ste sa mali trepat peso.to by sa vam nechcelo urcite.takze takto :) a nezlaknite sa zeleznicnej stanice je v rekonstrukcii.vyzera to tam ako na stavenisku.