S priatelom 2 roky! Aké prekvapko keď máme takéto podmienky....potrebujem fantaziu

Príspevok v téme: S priatelom 2 roky! Aké prekvapko keď máme takéto podmienky....potrebujem fantaziu
n,...

Ahojte ja budem s chalanom 2 roky.. pekne:) On mi dal ako prekvapko ubytovanie v Tatrach v aquaparku na 4 dni takže tam budeme mať aj výročie.... chcem aby tento den mal vrytý navždy.. chcem aby to bol pekne naplánovaný večer.. chcem si kuupiť sexi pradielko... jahody šlahačka môžu byť?, chcela by som kupiť si aj podvezky... viete také čierne ale neviem kde by som to kupila .. alebo čo by som eštemohla takého spraviť? dakujem

n,...

:D:D aaaa ešte pootravujem:d viem veľa sa pýtam::D: aa že ešte nejaký gel.. alebo niečo na hranie či to budem prehanať? a aké géli su? nejaký hrejivý alebo tak ? a kde by som to kupila a cena či to asi veľa chcemD:D:D:D aaa sexshop tam moc nechcem isť:D:D:D

n,...

jasne len ja zablúdim:D:D nevadi ale stojí to za to :) aa baby my tamideme vlakom pfu to bude cesta vyše 4 hodin.. a že ta stanica železnična je daleko od toho? dakujeeeem:)

lenuliatko

fuuuha no stou slahackou ti mozno pomozu aj v tom hoteli je tam bar a mozno by ti mohli aj predat nejaku slahacku.ale ak ti je blbe tam si ist pytat tak aquapark a ten hotel to je vlastne jeden komplex a je za takym zeleznicnym mostom.hned blizucko mozno 10 minut cesty je centrum a take trhovisko kde kupis cerstve jahody a v potravinach slahacku.je to blizko.takze len povies priatelovi ze potrebujes zbehnut do obchodu po prekvapenie a za pol hodinky si naspat.je to hned blizko.hned vedla je aj hokejovy a futbalovy stadion.potom taka velka banka a centrum.ved sa niekoho opytas.

n,...

baby vy ste aké zlaté:):) no hej tak si pôjdem kupiť pekné pradielko a k tomu tie silonky čo su na stehna:) kupim si čierne lebo si chcem kupiť nejakú čiernu podprdu... a ideme do popradu a budeme ubytovaný v aquasitipoprad teda v tom hoteli.. budeme tam 4 dni a na 2 den čiže 10 máme 2 roky.. pridam k tomu šľahačku jahody.. a pekne to pôjde:) len asi tam nebude na izbe hudba no nevadi:) a ešte sa chcem spýtať:D:D:D s tým jahodymi a šľahačku že ja toto predstavenie budem robiť až na druhý den čo tam budeme a to s ami nepokazi keď to budem mať v taške a budeme cestovať 4 hodiny + keď tam dojdeme teda na ten dalši den? keď si kupim tu šľahačku v spreji? dakujeeeeeem:)

lenuliatko

to co si davaju nevesty je len take nieco ako stuzka alebo len cipka okolo nohy.nie je tam ani silonka ani nic.len taky ako keby remienok ozdobeny

micaa

No podvazok je to co mavaju nevesty, dava sa len na jednu nohu.
A samodrzky su na obe nohy. Ja napriklado nosim aj hnede bezne pod suknu, lebo nemam rada ked sa mi ten rozkrok smyka dolu.
Daj si do google jedny aj druhe, pozri obrazky nech mas v tom jasno

lenuliatko

www.lenabarde.sk
samodrzky su toto.hned prvy obrazok co som nasla.ja som si ich kupovala v obchode so spodnym pradlom a neboli take drahe..do 7 eur.nosim ich obcas aj po suknu.

v poprade je super inac :) ja som sa tam dost nachodila..aj teraz sa tam chystame s manzelom a dcerkou.dobre sa tam da oddychnut.to bude pekne vyrocie :)

n,...

ahaa tak toto mi vrtalo hlavou a už sme sa pochopili...:D:D atie samodržky budu lepšie??? alebo tie podväzky či to len nevysty mavajú? viete ja som v tomto nováD:D:D tak nechcem nič pokaziť.. a ešte tie podväzky tie čipkované.. to akože iba na jednu nohu? či na oboje sa to dava... len tak do budúcna dakujem

micaa

janka- nosievam k tomu taku kratku cipkovanu kosielku alebo klasicku podprdu s tangami.
n,... teraz sa asi nechapeme, nevesty mavaju len jeden podvazok na jednej nohe ale ja som si myslela, ze chces samodrzky. To su silonky, ktore ale nekoncia hore, ale natahuju sa len do vysky stehna a hore su ozdobene cipkou. Skor si kup tie samodrzky, nielen jeden podvazok. A maju ich v tescu v casti so spodnym pradlom, urcite tam bude ragal so silonkami, tam ich najdes.