prosim poradte ale nesmejte sa mi

Príspevok v téme: prosim poradte ale nesmejte sa mi
felicities

chcem sa s vami podelit o moj problem lebo nemam sa s kym o tom porozpravat....moj problem vyzera akokeby ho pisala nejaka 12 rocna baba ,ale nemam ani 12, ani 14 a ani 18 ...ale mam 21 rokov,,,preto sa aj hanbim že sa taketo cosi chcem spytat...no ale aj tak to skusim...problem spociva v tom,ze som sa strasne sklamala v laske.,,pred 2 rokmi...ale prezila som:) lenze teraz uz citim ze sa znova postupne zalubujem do jedneho chalana,ale viem ze to nema urcite buducnost z jeho strany..to naozaj viem.preto by som sa chcela spytat ako a ci sa nejako da tomuto zalubeniu vyhnut..viem ze je to vtipne ale ja naozaj sa nechcem cele leto trapit...:( mna to jednoducho boli ked som do niekoho zalubena a vidim ze nemam sancu u toho druheho,chcem sa tomu vyhnut..neviete ako???prosiiim? a ešte no cez leto organizujeme tabor- a on a aj ja sme tam ako animatori,,,cize odtial sa pozname...za kazdy postreh vdaka...

zdena003

Neplaš sa, možno sa ti to práve cez tie prázdniny podarí - možno nadviazať normálny vzťah a možno sa odľúbiť (keď ho lepšie spoznáš). Ale doporučujem, najprv sa sama ujasniť, čo vlastne chceš - mám pocit, že to nevieš.

jajka001_

felicities, tiez si myslim ze mas slabe sebavedomie, a s takym tazko niekoho ziskas, chlapi idu po tych sebavedomejsich, viac im imponuju
ci uz tento svoj problem laskou vyriesis akokolvek, na sebavedomi treba popracovat - potom si aj vyberies lepsieho partnera, budes mat vyssie naroky

micaa

A mozme sa este spytat co si zazila pred 2 rokmi? Tiez si sa zalubila a nic z toho?
A vies ako sa hovori... Zide z oci, zide z mysle, tak mozno po lete to bude lepsie.
Alebo naozaj skus zabojovat ak o to vobec stoji... drzim palce

micaa

Vobec neviem ci sa da nejako sa "nezalubit"... ja som tiez taka ze sa rychlo namotam a vacsinou z toho aj tak nic nie je, iba sa trapim. Takto to dopadlo pred 3 rokmi a potom mi vstupil do zivota "on" a zrazu to vyslo :)
Ale z tvojich prispevkov mam pocit ze ti na nom uz teraz dost zalezi... Ak vies, ze z toho skutocne nic nebude, tak si drz radsej odstup. Nech to boli co najmenej...

xixia

felicitia - nemáš sa za čo hanbiť, to neznamená, že ked máš 21 tak nemôžeš mať takéto problémy...
Máš trošku málo sebavedomia podľa mňa čo čítam od teba. Vieš čo aj ja ho mám málo a musím ti povedať, že som tiež žiarlivá. Normálne sa aj bojím že sa mi kôli tomu rozpadne manželstvo. Ja zas ked žiarlim nepoviem nič, ale sa ani s nikým nerozprávam a revem. To sme my ženy. Ale pomohlo by ti, možno - keby si sa vyparádila. Tak sa poriadne vyštarfiruj že spadne z nôh keď ťa uvidí. Budeš sa cítiť lepšie a ani žiarliť tak nebudeš musieť, pretože možno sa ti pripletie do cesty iný princ. Želám Ti aby všetko dobre dopadlo a aby si bola šťastná. Kým si mladá tak si užívaj šťastie, lebo z manželstvom alebo z vážnym vzťahom prídu horšie problémy a budeš to musieť zvládať. Drž sa moja.Držím ťi paľuhy

felicities

dakujem....no neviem...ono urcite je problem aj vo mne ,pretoze som dost ziarliva...ja ale nikdy nerobim sceny.vzdy sa tvarim ze vsetko ok,ale vnutri ma to strasne stve...a jednoducho ked viem ze tam je vela inych bab tak nemam nejak odvahu s nimi superit,,,bojim sa toho sklamania,ja si strasne myslim o sebe ze mam smolu v zivote,ktoru som zatial teda aj mala...ale neviem...na to aby to vyslo by musel aj on chciet...a to jednoducho nemam moc pocit z jeho strany...aj ked dakedy cosi sa mi zazda,ale tak podla mna urcite nie...:(

cody

viesco mal som podobny problem minuly rok..zalubil som sa do jednej baby..len som pracoval v cr tak som s nou nebol moc ale stale som na nu mysle a tak ..ked po poslednom raze co som bol doma som sa rozhodol ze tu pracu necham ze mi to mozno konecne vijde..no nakoniec nevyslo po tomoto som sa utvrdil ze uz nechcem zensku ani vidiet a ze to nema zmysel a tak ..no co vlete som sa zapacila dalsia baba..branil som sa tomu mal som pocit ze to s jej strany nebude mat zmysel a tak ..ale nakoniec som jej povedal co je vo veci ..zo zaciatku to vyzeralo ze nieco bude ,ale skoncilo to tak ze nic nebolo ..potom zas na jesen ani neviem ako ale dalsia zenska vstupila do mojho zivota ..mal som depky z toho ,ze take nic nechcem uz a tak ze to nechcem znova prezivat ..to sklamanie..ale nakoniec to vyslo teraz som najstastnejsi clovek na svete uz sme spolu 7 mesiacov.. preco to neskusis? si si naozaj ista ze zjeho strany nic nebude? ma niekoho? mozno na tom tabore nieco...hmmm?

felicities

no jo....lenze vies teraz viem ze sa ešte mozno tej bolesti mozem vyvarovat....jednoducho ked viem ze nemam sancu tak naco sa trapit...lenze to sa neda:(

cica mica--

No v tomto sa poradit neda. Jednoducho laska je laska. S tym nic nenarobis. Jedine ak stretnes niekoho ineho, ktory to \\\"prebije\\\". Som v podobnej situacii. Toho mojho mam rada 7 rokov, z toho 2 roky sme sa nevidali, mala som ineho. Zabudla som. Bolo mi fajn. Teraz sa zas objavil v mojom zivote a vsetky tie moje pocity sa vratili spolu s nim. Sme kamarati, on ma priatelku a viem, ze nikdy nebude citit to co ja. Je to tazke, ale tak co mam robit?